Daniel Hůlka jako podezřelý ve Specialistech: Co se stalo se šestnáctiletým klukem?

V pondělí 21. listopadu se diváci TV Nova mohou těšit na další premiérový díl oblíbeného detektivního seriálu Specialisté. V epizodě s názvem Slušný život zavede policisty pátrání po pachateli mezi studenty střední školy, v níž ale mezi spolužáky rozhodně nepanují bezproblémové vztahy.

Mezi podezřelými je i zdejší zahradník parku Petr Kornelis, kterého si v seriálu zahrál zpěvák a herec Daniel Hůlka.

Slušný život – stála touha po lepším životě za ošklivou smrtí mladého kluka?

Novinářka Martina, přítelkyně Martina Kováře (Jiří Hána), nalezne při odpoledním sportování v parku mrtvolu šestnáctiletého mladíka Rikiho. Specialisté začnou prověřovat, co byl zač a kdo mohl mít zájem na jeho smrti. Postupně zjišťují, že Riki byl odmalička problémové dítě, že se zřejmě podílel na krádežích různého autopříslušenství a že dokonce vydíral jednoho ze svých spolužáků na průmyslovce. Prvním podezřelým je Petr Kornelis (Daniel Hůlka), zahradník z parku, ve kterém byl Riki zavražděn. Policistům se při pátrání daří postupovat, jen se musí vypořádat nejen se snahou podezřelých skrývat pravdu, ale také s neodbytným vměšováním novinářky Martiny Svátkové, která se cítí povinna detektivům pomáhat.   

Galerie

Daniel Hůlka

„Ve Specialistech hraji podmínečně propuštěného kriminálníka, který se živí jako zahradník, víc raději nebudu upřesňovat. Ale přiznávám, že mě potěšilo, když mi zavolali z produkce, zda bych v této epizodě hrál. A hlavně mi později udělalo velikou radost, když jsem si ve scénáři u své postavy přečetl, že Petr Kornelis je urostlý čtyřicátník. Vzhledem k tomu, že je mi padesát čtyři, tak asi vypadám dobře, když mě obsadili do role urostlého čtyřicátníka (smích). Ale nejen proto, hlavně jsem se těšil na kamarády, třeba Martina Dejdara. Navíc mám rád detektivky a Specialisty znám, takže jsem měl radost, že se můžu zúčastnit,“ prozradil herec Daniel Hůlka o své roli a pocitech z natáčení.

Specialisty můžete sledovat 3 dny před televizní premiérou na Voyo. Nebo každé pondělí ve 20:20 na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady