Lucie Vondráčková ve Specialistech: Kdo je vrahem instalatéra?

V novém díle Specialistů s názvem Hodinový manžel musí policisté najít vraha muže, který vedle svého normálního zaměstnání dokázal ve volném čase zvládnout i nejednu další „fušku“.

Mezi podezřelými je i sestřenice fotografa Vojty Plouhara (Jan Révai), kterou si s velkou chutí zahrála herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková.

Hodinový manžel – stála instalatéra život jeho „výpomoc“ mladým ženám?

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako spíš o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která ho stála život? V tomto případě se podezřelí téměř předhánějí v tom, jak policistům říci jen kus pravdy. Tu se tak Specialisté dozvídají jen po malých dávkách, přesto se jim podaří objasnit složitý propletenec vztahů kolem zavražděného muže.  

Galerie

Lucie Vondráčková

„Nemohu moc prozradit o své postavě, ale celé natáčení bylo moc příjemné, protože jsem se potkala se spoustou kamarádů. Například s Jirkou Hánou jsem kdysi dávno hrála v Divadle Rokoko, on byl král a já Johanka z Arku. To mě na herectví baví, že se pak potkáte s kolegy v jiných situacích, časech a někdy i staletích a společně se můžete přetransformovat do jiných postav. A hodně let znám i Martina Dejdara nebo třeba Honzu Révaie, se kterým jsme spolu kdysi uváděli Slavíka.“ prozradila Lucie Vondráčková o hereckých setkáních při natáčení Specialistů.

FOTO:  TV Nova

Specialisté

A dodala ještě, jaký má vztah k epizodním rolím v dlouhoběžících seriálech: „Já mám takovéto epizodní role v rozjetých vlacích velmi ráda, protože se na chvilku napojíte, vstoupíte do toho pendolina, pak zase vystoupíte a jdete někam jinam. Jste jenom návštěvník a poté zase jdete do jiného projektu.“

​Specialisty můžete sledovat 3 dny před její televizní premiérou na Voyo. Nebo každé pondělí ve 20:20 na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady