• Pořady
  • Specialisté
  • Brutální vražda ve večerce: Jak je do případu zapletený kapitán Beran?

Brutální vražda ve večerce: Jak je do případu zapletený kapitán Beran?

Specialisté se v další epizodě musí vypořádat s netradičním problémem. Mají sice očitou svědkyni vraždy, ta jim ale není schopná nijak pomoci...

Vyšetřování se bude odehrávat v prostředí večerky, kde hlavním svědkem případu bude kapitán Beran (Jacob Erftemeijer). Společně s kapitánem Kovářem (Jiří Hána) a Majorem Strouhalem (Martin Dejdar) se záhadnému případu budou snažit přijít na kloub.

Galerie

Taxi

Julie Strnadová je svědkem vraždy. Vidí vraha, ale není schopna proti němu svědčit. Julie totiž trpí vzácnou nemocí – prosopagnosií. Nepamatuje si a nerozeznává obličeje. Nikoho. Ani svých blízkých, dokonce nepoznává ani sebe samotnou v zrcadle. Jenomže to vrah neví a Julii chce najít a odstranit. Navíc Julie není žádné neviňátko. Jezdí s taxíkem – a jak vyšetřovatelé brzy zjistí, rozváží v taxíku kokain. Je drogová dealerka. A v trafice, kde se stala vražda, je místo, na kterém si Julie vždycky vyzvedne zásilku. Říká policii pravdu? Nebo se jenom snaží zmanipulovat Toma, který si Julii pustil k tělu víc, než se to líbí jeho kolegům? Nebo to naopak Tom využije k tomu, aby Julii využil a zjistil pravdu?    

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na TV obrazovkách se na Specialisty můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady