Vyhořela restaurace ze Souboje na talíři! Pomoc nabídli Kašpárek i Punčochář

Škoda po pátečním nočním požáru Angusfarm Soběsuky se vyšplhala do desítek milionů korun. Pravděpodobně technická závada způsobila, že popelem lehla střecha i část vnitřního zařízení. Marcel Klaus, šéf společnosti Klaus Timber, která vlastní i Angusfarm, však není zvyklý se vzdávat. Tento víkend tam tedy proběhne svatba a v létě si už chce v restauraci dát steak.

Zpráva o ničivém požáru se po sociálních sítích rozlétla rychlostí blesku. Bodejť by ne, do vyhlášené destinace často mířily ty největší hvězdy českého gastra a zavítal sem i štáb TV Nova na natáčení oblíbeného kulinářského pořadu Souboj na talíři. Právě Radek Kašpárek i Honza Punčochář byli mezi těmi, kteří svou pomoc nabídli veřejně.

Mezi dalšími byli i například první český michelinský šéfkuchař Roman Paulus, Martin Svatek, šéfkuchař táborské restaurace Mace, která je součástí Pohlreichova souboje restaurací, nebo Miroslav Kalina, bývalý porotce soutěže MasterChef Česko.

FOTO:  TV Nova

​Pro Marcela Klause nebudou finance až takovým problémem, ale přál by si, aby se hosté, až se Angusfarm opraví, vrátili za stoly a do penzionu. „Je to masakr a kdo říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat, vážně neví, o čem mluví,“ uznává Klaus. „Začínáme znovu. Umím si představit, že se tou dobou budou třeba ještě za pochodu dodělávat pokoje. Ale opravdu věřím, že to v létě zvládneme,“ řekl Klaus pro Forbes.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady