Souboj na talíři i u vás doma! Kdo bude nejchytřejším kuchtíkem?

Líbila se vám dobrodružství, která zažívali Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář v letní kulinářské roadshow Souboj na talíři? Nyní máte příležitost zasoutěžit si také! Albi připravilo novou deskovou hru na motivy stejnojmenné kulinářské show.

Souboj na talíři je nová desková hra, kterou vydává Albi. Jde o kvízovou párty hru na motivy stejnojmenné kulinářské show TV Nova.

Jako hráči se můžete vydat na společnou pouť stejně jako kuchaři, kteří vařili na spoustě zajímavých míst v České republice. První z hráčů, který všechny lokality objede a podaří se mu získat všechny ingredience, vyhrává. Kuchařské souboje jsou plné vědomostních otázek z nejrůznějších oblastí tuzemské i světové gastronomie.

Pro koho je hra určena? ​

Hra je určena po 3 až 6 hráčů od dvanácti let. Pokud si budete chtít vylepšit vánoční pohodu, můžete si užít až 45 minut zábavy. Hru lze zakoupit na stránkách Albi, kde je dostupná i online! Stihnete tak Vánoční nákupy z pohodlí domova.

Galerie

Slavnostní křest

Desková hra bude slavnostně pokřtěna ve středu 7. 12. od 17 hodin v Albi prodejně Centrum Černý Most v Praze. Roli kmotrů na sebe vzali průvodci pořadem a porotci populární soutěže MasterChef Česko Přemek Forejt s Radkem Kašpárkem. proto neváhejte a na křtu se také přímo zastavte a rovnou si svou hru nechte i podepsat!

A my pro vás máme slevový kód, který platí do půlnoci 11.12. 2022! Při platbě zadejte kód: NOVA15 a získáte tak slevu. 

 Celé díly souboje na talíři sledujte na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady