Návrat ve velkém stylu! Radek Kašpárek přišel vyhrát Souboj na talíři

Letošní řada Souboje na talíři dospěla do velkého finále. Trojice kuchařů Radek Kašpárek, Jan Punčochář a Přemek Forejt je zpátky pohromadě a ještě jednou se proti sobě postaví, aby si ověřili, kdo z nich je nejlepším kuchařem. V malebném prostředí znojemského vinařství Thaya se utkají ve velkém kuchařském souboji, který může mít jen jediného vítěze. Jelikož však jde o poslední letošní vaření chtějí si to pořádně užít včetně všech lumpáren a naschválů, které si pro sebe vzájemně připravují.

Jelikož však jde o poslední letošní vaření chtějí si to pořádně užít včetně všech lumpáren a naschválů, které si pro sebe vzájemně připravují.

Tentokrát nebudou kuchaři připravovat jedno konkrétní jídlo, nýbrž vařit z vybraných surovin. Nabízí se jim maso, ryby a zelenina, ale celé to má jeden drobný háček – každá surovina smí být použitá pouze jednou, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele. Trojici proto čeká závod na život a na smrt v poněkud netradičních dopravních prostředcích. Tím však dobrodružství toho dne rozhodně nekončí. Zatímco Roman Staša shání nějaké speciální suroviny, kuchařská trojice se pouští do vaření a každý z nich už pomalu vymýšlí, čím by svým kolegům znepříjemnil den. Všichni jsou totiž odhodlaní zvítězit. „Já nemám rád třetí místo a nemám rád druhé místo, já prostě musím za každou cenu Souboj vyhrát,“ upozorňuje Radek Kašpárek, takže nemůže být pochyb, že se do vaření ponoří naplno.

FOTO:  TV Nova

​Tentokrát se navíc kuchaři přesvědčí, že Souboj na talíři může být životu nebezpečný. Přemek s Honzou se totiž připletou k tréninku amerického fotbalu, který je rozhodně velmi tvrdou hrou a pustí-li se do něj nepřipravený člověk bez výstroje, může ho to pekelně bolet. Ovšem pomsta na Radkovi, který své dva kamarády na hřiště poslal, bude tvrdá. Ti dva mu totiž na oplátku zabaví nože, na kterých velmi lpí, a uloží je na bezpečném místě. Hledání následně svému kolegovi pěkně okoření.

FOTO:  TV Nova

​Komu bude přát štěstí a ve velkém finále Souboje na talíři si připíše vítězství? A kdo bude muset za trest do Prahy pěšky?

To diváci zjistí v úterý 25. října večer ve 21:40 na TV Nova a už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady