Souboj o holý život! Kdo prohraje a bude muset skočit z mostu?

Kuchařské trojici ve složení Roman Staša, Přemek Forejt a Jan Punčochář při putování do další zastávky Souboje na talíři čeká řada peripetií. Ranním neplánovaným koupáním počínaje a adrenalinovým zážitkem ze zlézání skal konče.

Není nad to napřed se pořádně vymáchat i s oblečením a potom zjistit, že coby horolezec sice zvládnete vylézt nahoru, ale dolu už to tak úplně nejde. A to se pořád ještě nezačalo vařit, i když sázky jsou i tentokrát pěkně vysoko.

Do Českého ráje, cesta příjemná je...

Český ráj je oblíbeným cílem turistů kvůli své překrásné přírodě i památkám, na své si tu však přijdou i milovníci kvalitní gastronomie. Zdejší cesty totiž brázdí pojízdné Bistro na dvou kolech, kde připravují chutná jídla z lokálních surovin, které je zároveň inspirují k samotným receptům. Na svých toulkách Českým rájem podnik objevil Jan Punčochář a rozhodl se, že právě sem musí svoje kolegy vzít. Roman a Přemek si tedy zavaří proti sobě a čeká je jehněčí na libovolný způsob. ​A protože Roman nechce ponechat nic náhodě, pozve si speciálního hosta. „Byl to David Viktorín,“ prozradí Přemek, „což je můj skvělý kamarád, kterého jsem moc rád viděl.“ Je to však zároveň jeden z Přemkových bývalých kuchařských učitelů a mentorů a vařit proti němu nebude vůbec snadné.

FOTO:  TV Nova

​Adrenalin!

Souboj na talíři bude navíc tentokrát jedním velkým adrenalinovým zážitkem. Celé to začne už v momentě, kdy se Roman s Přemkem budou muset přeplavit přes řeku na paddle boardech, naváže výstup na jednu z věží skalního města kvůli jehněčímu masu a do třetice všeho dobrého čeká na oba kuchaře aqua zorbing. A aby toho nebylo málo, kuchař, který prohraje, bude muset skočit bungee jumping. Kdo se stane vítězem dalšího kuchařského klání a vyhne se tak nutnosti vrhnout se na laně z mostu?

FOTO:  TV Nova

Souboj na talíři sledujte každé úterý po MasterChefovi na Nově. Nebo o týden dříve na Voyo!

Jak to vypadá v zákulisí Souboje na talíři:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady