Souboj na talíři bez Radka Kašpárka: Která kuchařská hvězda ho zastoupí?

Souboj na talíři pokračuje třetí zastávkou, na které však bude jeden ze tří nerozlučných kamarádů a špičkových kuchařů chybět. Radek Kašpárek prohrál kuchařský souboj s Přemkem Forejtem a na příští lokalitu do Vysokých Tater se musel vypravit po svých. Protože do termínu příštího Souboje to nemůže stihnout, bude za něj muset zaskočit někdo jiný. Kuchařský rondon obleče Gabo Kocák a na kuchaře tím pádem čeká nefalšovaný, československý souboj.

I tentokrát je vyzyvatelem Jan Punčochář. Jelikož v sázce je národní čest, nebude tentokrát jenom nečině přihlížet, ale přidá ruku k dílu a Přemkovi Forejtovi ve vaření pomůže. Zadáním souboje jsou totiž brynzové halušky, slovenský národní klenot, s nímž je Gabo dobře obeznámený, tudíž má výhodu už jen díky svému původu. „Znám halušky a znám brynzu a hrozně se na to těším. Je to výzva, ale Přémo, já ti nic nedaruju, já musím tenhle souboj vyhrát a já ho taky vyhraju,“ vzkázal svému kolegovi Gabo Kocák.

FOTO:  TV Nova

​Že některá základní surovina schází, jsou už diváci Souboje zvyklí. Tentokrát však jako kdyby chybělo úplně všechno. Kuchaři budou muset napřed někde najít brambory a potom si i opatřit čerstvou brynzu. A protože se jedná o ovčí sýr, který je nejlepší přímo ze salaše, kde jinde se k němu dostat než mezi ovcemi. Bača však nedá sýr zadarmo, takže to bude něco za něco. Pokud chtějí kuchaři získat brynzu, budou muset napřed získat od ovcí základní výrobní surovinu – mléko. Bezprostřední reakci všech tří kuchařů na dojení ovcí můžete vidět ve videu.

FOTO:  TV Nova

​Kdo v československé epizodě Souboje na talíři zvítězí? Bude to Slovenko, které zde hájí domácí barvy, nebo Česko, které se rozhodně nechce nechat porazit? Skončit mimo stupně vítězů tentokrát nechce ani jeden z kuchařů, protože trestem je vyložená lahůdka. Lahůdka, kterou by dobrovolně nechtěl ochutnat snad nikdo. Komu připadne nutnost ji přece jenom sníst? To se dozvíte v úterý večer ve 21:40 na TV Nova – nebo už teď na Voyo.

​Přemek Forejt pod palbou otázek! Na které nechtěl odpovědět? Podívejte se na video:

Související videa

Přemek Forejt
Přemek Forejt

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady