Radek Kašpárek je v pořádku! Souboj na talíři pokračuje v natáčení

Ve středu ve večerních hodinách vyděsila fanoušky dobrého jídla zpráva o zásahu záchranky u Radka Kašpárka doma. Sanitka odvezla kuchaře do nemocnice, druhý den ráno byl ale naštěstí propuštěn. S ohledem na soukromí nezveřejňujeme bližší detaily zdravotního stavu našeho skvělého porotce, jen jsme vám chtěli s radostí oznámit, že je v pořádku a v plné síle pokračuje v natáčení!

Radkovi přejeme hodně zdraví a plno sil!

Co se stalo?

Oblíbený porotce soutěže MasterChef Česko Radek Kašpárek musel být ve středu odpoledne převezen do nemocnice. Jeho manželka Andrea informaci potvrdila s tím, že se jedná o srdeční potíže. Více se ale k celé záležitosti vyjadřovat nechtěla.

FOTO:  TV Nova

​​Naštěstí nebyla nutná hospitalizace a šéfkuchaře v noci z nemocnice propustili. Ještě předtím musel ovšem absolvovat sérii testů. Na doporučení lékařů by se měl v budoucnu více šetřit. Všem se určitě ulevilo, že jeho zdravotní stav není natolik vážný, že by v nemocnici musel zůstat delší dobu.

FOTO:  TV Nova

Tento týden odstartovaly na televizních obrazovkách pořady MasterChef Česko a Souboj na talíři. K této příležitosti zavítali všichni porotci v úterý do ranního vysílání Snídaně s Novou a nic nenasvědčovalo tomu, že by na tom Radek Kašpárek nebyl po zdravotní stránce dobře.


Souboj na talíři sledujte každé úterý po skončení MasterChefa na Nově. Nebo o týden dříve na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Souboj na talíři

Články k pořadu Souboj na talíři

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady