Velká soutěž Snídaně s Novou o dietní plány od KetoDiet

Velká soutěž Snídaně s Novou o dietní plány od KetoDiet
Zdroj: TV Nova

Léto se blíží a spousta lidí se snaží ještě na poslední chvíli dohnat, co přes zimu nestihla. Chcete také vyzkoušet dietní plán od KetoDiet? Nyní máte možnost vyhrát jej díky sledování Snídaně s Novou!

Soutěž probíhá od úterý 19. 4. 2022 do pátku 22. 4. 2022. Každý den se bude losovat jeden výherce, který získá dietní plán INTENSE na 4 týdny od společnosti KetoDiet. Balíček obsahuje proteinové produkty balené po jednotlivých porcích, takže si je můžete vzít kamkoli s sebou.

Jak soutěžit? Je to snadné! Ve Snídani s Novou bude každé ráno vyhlášena soutěžní otázka a dvě možné odpovědi. Správnou odpověď je třeba zaslat formou SMS zprávy ve tvaru SNIDANE mezera A nebo B (A nebo B vyjadřuje variantu odpovědi, kterou soutěžící označuje za správnou) na číslo 906 11 13.

Cena za jednu SMS zprávu je 13,- Kč včetně DPH. Zasílat soutěžní SMS je možné od vyhlášení soutěžní otázky v pořadu až do doby, než bude v pořadu oznámeno uplynutí časového limitu a ukončení soutěže. Počet soutěžních SMS zaslaných z jednoho mobilního telefonu, resp. čísla není omezen!

Pozor, soutěžícím se může stát pouze fyzická osoba starší 15 let! Celý herní řád najdete zde.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Snídaně s Novou

Články k pořadu Snídaně s Novou

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady