Seriál Sex O’Clock má svou první recenzi na TikToku: Souhlasíte s ní?

Mladé obsazení seriálu Sex O´Clock se nebojí řešit otevřeně sexualitu. O vlastní orientaci přemýšleli v určitém věku dokonce někteří z herců!

Herci z nového seriálu Sex O’clock Maxmilián Kocek, Kryštof Švehlík a Tomas Sean Pšenička k sobě mají blízko, dokonce až tak, že se společně i sprchují!

Veselá premiéra 

„Je rozhodně rozdíl v tom, vidět jen jednotlivé scény a pak celý sestříhaný film. Úplně se mi teď splnil sen vidět se na plátně,“ přiznal Maxmilián Kocek na premiéře. Ale aby toho dojetí nebylo hodně, oba jeho kamarádi hned přispěchali s vtipnou historkou: „Máme se moc rádi, my se spolu dokonce i sprchujeme, ale to tam není vidět! Naší společnou sprchou měl dokonce původně začínat první díl. Je to video na telefon, které jsme reálně my natočili na kempu. Ale bohužel je na výšku, takže se tam nedostalo.“

Honzova recenze

Mladý, živý a moderní formát si žádá také moderní recenze. Jedna z nich se objevila na populární síti TikTok! Recenze začíná poněkud přísně, ale seriál Honzu oslovil. Hlavně tedy jeho drzý humor. Dejte nám na sítích vědět, co si o tom myslíte vy!

@honza_vhrlk SEX O'CLOCK ? Honzova recenze /// ig:honza_vhrlk a mojí recenzi najdete taky na @heyfomo.cz #sexolock #sxoclock #voyoczsk #voyocz #honzovarecenze #honzavohralik #recenze #recenzie #ceskeserialy #serialyczsk #serialycz #voyo ♬ original sound - honza vohralík

Další reakce

Pod videem hned začaly přibývat pozitivní komentáře. Někteří vyzdvihují zahraniční vzhled seriálu, podle jiných se dokonce jedná o inovativní obsah, který Voyo „dá nový drive“. Mezi dalšími reakcemi se objevovalo:

„Konečně drzý český humor.“

„První díl mě mega překvapil a bavil, těším se na dalš!“

„Jsem reálně rád a překvapen, že se Česká kinematografie odvážila zpracovat něco na tenhle způsob... KONEČNĚ POKROK!“

Proč seriál mladé natolik oslovil? Na to jsme se zeptali i samotných herců. „Adam se v seriálu bojí prvního pohlavního styku a myslím, že to má hodně lidí,“ zamýšlí se Maxmilián a Tomas dodává:„Řešil jsem vpodstatě všechno, co je tam viděl.“ I proto si myslí, že seriál může k mladým lidem promlouvat – hrdinové totiž řeší stejné problémy jako oni.

​​Přistihla vás někdy máma při sexu? 

Postavy nového seriálu jsou prostě mladé a neklidné! A rozhodně si neberou servítky, protože když si Kryštof Švehlík nějakou práci rozdělá, tak ji taky dodělá, a to dokonce, i když do pokoje vstoupí jeho máma. Udělali byste to samé? Podívejte se na ukázku:

Novinky ze seriálu Sex O’Clock můžete sledovat také na Instagramu.

Nenechte si nový seriál ujít a pusťte si ho na Voyo. Každý pátek vás čeká nový díl!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady