Premiéra Sex O'Clock: Révai, Švandová i nově vycházející hvězdy!

Nový, nekonvenční a neokoukaný, to je seriál Sex O’Clock, který se zaměřuje hlavně na mladé diváky. Na premiéře v kině Edison se sešlo celé jeho hvězdné obsazení. Proč generaci elévů nebylo jasné, co znamená název seriálu Sex O’Clock?

​Seriál Sex O’Clock stvořili režiséři Karolina Zalabáková a Jan Bártek. Na trhu jim prý podobný typ seriálu chyběl, ale hlavně – rozhodli se, že chtějí bořit zažitá tabu a s humorem a nadsázkou glosovat situace z běžného života, první lásky a také různorodé vztahové eskapády.

Už nám to všem tiká?

Když moderátorka Kristina Kloubková premiéru seriálu Sex O’clock uváděla, první, co ji zaujalo byl samotný název. Co to vlastně znamená? „Když vám volali s nabídkou pro tento seriál, co vás napadlo jako první?“ Jan Révai se přiznal, že úplně nedokázal rozklíčovat, o čem seriál bude a je pravda, že název seriálu ho pobavil. „No, nebudeme prozrazovat raději nic, prostě hraju tam normálního tátu od rodiny… Ale ano, já jsem si myslel, že se to tak jmenuje, protože se tam asi hodně souloží. Ale je to prý o tom, že nám to všem tiká.“

Galerie

Dva režiséři a jedno miminko

Režisérka Karolina Zalbáková dala nahlédnout do zákulisí vzniku seriálu. „Seriál vznikal opravdu dlouho, proto nás je tu takhle hodně, a jsem opravdu šťastná, že tu můžeme být.“ Zároveň zavtipkovala, že možná i proto seriál musela s někým režírovat: „Mně kapitán Demo poradil, že malé děti dělají čísla, tak jsem si nějaké malé dítě půjčila“ (pozn. Režisérka během natáčení přivedla na svět dítě). Jan Bártek poznamenal, že se inspirovali evidentně i z vlastních zkušeností: „Všichni mají ty problémy podobné, a proto je seriál pro všechny.“

​​Mladé herecké obsazení

Jelikož je seriál z teenage prostředí, casting probíhal na středních školách, a proto se setkáte s mladými herci, kteří svou kariéru teprve začínají. Pro protagonistu Maxmiliána Kocka se jedná o debut před kamerou, při kterém ho podpořila znalá kolegně Sára Korbelová. Ta dlouhodobě exceluje v seriálu Ulice, kde hraje Kristýnu Volákovou. Dále si v seriálu zahraje například Tomas Sean Pšenička, který se mimo jiné pohybuje v hereckém prostředí už od malička a talent mají pravděpodobně v rodině, protože jeho bratrem není nikdo jiný než David Gránský.

Seriál Sex O'Clock již brzy na Voyo! 

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady