• Pořady
  • Půlhodinka
  • Půlhodinka: Nahlédněte do soukromí Reye Korantenga nebo Kristiny Kloubkové

Půlhodinka: Nahlédněte do soukromí Reye Korantenga nebo Kristiny Kloubkové

Zjistěte aktuální informace z osobního života známých osobností TV Nova v pořadu Půlhodinka! Rozhovory o věcech, které respondenty baví nebo co dělají ve volném čase, moderuje Renáta Czadernová. Prvními hosty byli například moderátoři Rey Koranteng, Kristina Kloubková, Rebecca Diatilová nebo herečka Kristýna Frejová.

Proč měl Rey Koranteng v dětství chůváka? Kvůli čemu se Kristina Kloubková psychicky zhroutila? Co provedla Rebecca Diatilová jako dítě své kamarádce? A v čem pomohl Kristýně Frejové pobyt ve tmě? 

Rey Koranteng a jeho začátky

Rey Koranteng se řadí mezi nejznámější moderátory v Česku. Jeho matka je Češka, otec pochází z Ghany. Vzdělání získal na soukromé vysoké škole CEVRO Institut, kde studoval obor politologie a mezinárodní vztahy.

Dlouholetá parťačka Lucie Borhyová

V TV Nova pracuje Rey Koranteng už od jejího začátku v roce 1994. První Televizní noviny uváděl společně s Lucií Borhyovou 5. srpna 1999. Má manželku Monicu, se kterou má tři děti dcery Vanessu, Sophii a Leontýnu. 

Rey Koranteng a Lucie Borhyová.
Moderátoři Televizních novin Rey Koranteng a Lucie Borhyová.  |  FOTO:  TV Nova

Kristýna Frejová zbožňuje tmu

Herečka Kristýna Frejová se nově stala spisovatelkou. V knize Potměchuť popisuje svůj týdenní terapeutický pobyt ve tmě. Kristýna je dcerou dvou hereckých legend. Její maminkou byla herečka a dabérka Věra Galatíková, otcem je herec Ladislav Frej

Kristýna Frejová
Kristýna Frejová v Půlhodince s Renátou Czadernovou  |  FOTO:  TV Nova

Dcera Ráchel

Herečka vychovává sama jedno dítě sedmnáctiletou dceru Ráchel, se kterou má unikátní vztah. Otec dcery Kristýny Frejové se nikdy nestal jejím manželem. Je to jedna z mála známých informací, jinak si svůj soukromý život obsazovaná filmová a divadelní herečka pečlivě hlídá.

Rebecca Diatilová a její rodina

Moderátorce Rebecce Diatilové je pětadvacet let. Její otec pochází z Angoly, její matka je Češka. Rodiče se seznámili, když před lety přijel její otec do Československa studovat. Součástí její rodiny je také starší sestra Sára, se kterou k sobě mají velmi blízko.

Premiéra druhé řady minisérie Iveta
Rebecca Diatilová na premiéře 2. řady minisérie Iveta  |  FOTO:  TV Nova / Petr Čepela

Kolega Roman Staša

V pořadech TV Nova se Rebecca Diatilová objevuje už téměř čtyři roky. Můžete ji znát z pořadů TALK!, To je Voyo nebo z vysílání TN Live. Do širšího povědomí diváků se ale dostala hlavně moderováním Víkendové Snídaně, ve které je jejím parťákem vítěz soutěže MasterChef roku 2020 Roman Staša

Moderátorka a tanečnice Kristina Kloubková

Kristina Kloubková patří mezi nejoblíbenější české moderátorky a je také výbornou tanečnicí a choreografkou. Diváci ji znají například z Televizních novin nebo Snídaně. Její partner je tanečník a choreograf Václav Kuneš, se kterým měla před dvěma roky neoficiální svatbu. Ze vztahu s bývalým partnerem má jedno dítě desetiletou dceru Jasmínku. 

Kristina Kloubková.
Kristina Kloubková.  |  FOTO:  TV Nova

Nemoc Kristiny Kloubkové

Před třemi lety se moderátorka psychicky zhroutila, protože pro ni bylo těžké skloubit mateřství, práci a držet krok s rychlou dobou. Začala brát antidepresiva a pravidelně navštěvovat psychiatra. Náročné období překonala a nebojí se o svých problémech otevřeně mluvit, aby dodala odvahu ostatním. 

Více se dozvíte v pořadu Půlhodinka, který sledujte na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady