• Pořady
  • Půlhodinka
  • Kristina Kloubková o cestě za slávou: Kdy se přestala bát a stydět?

Kristina Kloubková o cestě za slávou: Kdy se přestala bát a stydět?

Kristina Kloubková (46) je ženou mnoha tváří. Moderuje, tancuje, vymýšlí choreografie a zahrála si i v několika filmech a seriálech. Vychovává desetiletou dceru Jasmínu, s jejímž otcem se rozešla před osmi lety.

V současné době žije Kristina s choreografem a tanečníkem Václavem Kunešem (48), kterého si na Silvestra 2020 vzala za muže. Oba studovali na pražské Taneční konzervatoři. Právě na školu ale Kristina nevzpomíná s nadšením: „Osm let nás ušlapávali, dřeli jsme od rána do večera, nepoznali jsme pubertu. Poslouchali jsme, že jsme tupé a blbé jako dobytek.“

Zrodila se hvězda

Z dívky s nízkým sebevědomím se postupem času stala žena, která zná svou hodnotu. S taneční skupinou UNO cestovala Kristina po celé republice a začala se projevovat tam, kde jí to šlo nejlépe, na jevišti. „Konečně jsem měla možnost vyjadřovat se tak, jak jsem to cítila. Přestala jsem se bát, stydět se, “ popisuje Kristina svůj přerod.

Kristina Kloubková
Kristina Kloubková  |  FOTO:  TV Nova

V roli mámy

V červnu roku 2012 se Kristina poprvé stala maminkou. Jasmínku počala se svým tehdejším partnerem Karlem Moravcem, v roce 2015 se ale rozešli. Na své výchově pozoruje Kristina jednu vadu: „Myslím, že jako máma dělám chybu v tom, že nejsem důsledná. A to se pak někdy projeví tak, že mě Jasmínka nerespektuje. V uvozovkách. Jasmína je skvělá holka.“ Teď už je z Jasmínky slečna, která mámu tolik nepotřebuje: „Už nechce jít ven se mnou, ale s kamarádkami. Vím, že ji musím začít pouštět, pořád se teď dojímám.“

Kristina Kloubková a Renáta Czadernová
Kristina Kloubková a Renáta Czadernová  |  FOTO:  TV Nova

Všeho moc škodí

Před třemi lety se Kristina psychicky zhroutila. Její partner Václav Kuneš ji odvezl do nemocnice, kde jí ihned nasadili antidepresiva a doporučili léčbu u psychiatra. „Bylo to těžké, skloubit mateřství, práci, tu rychlou dobu, kdy není na nic čas. Měla jsem na sebe velké nároky, neuměla jsem říct ne. Hromadilo se to a tělo začalo vypínat,“ popisuje Kristina první náznaky problémů.

Jak probíhala její léčba u psychiatra? Kdy se rozhodla vysadit prášky? Ve kterých situacích by po nich znovu sáhla? A co zdědí po svém dědovi, který byl čaroděj? Dozvíte se v celém díle pořadu Půlhodinka s Renátou Czadernovou, který můžete sledovat na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady