Mimořádná Marta pátrá po manželovi: Zemřel, skrývá se, nebo byl unesen?

Tatiana Dyková Vilhelmová coby Marta Adamcová rozkrývá v seriálu Případy mimořádné Marty nejen cizí tajemství, ale taky osobní záhadu. Před 16 lety zmizel její partner Roman. A to v době, kdy s ním čekala miminko.

Nadprůměrně inteligentní uklízečka Marta Adamcová (Tatiana Dyková Vilhelmová), která pomáhá kriminalistům objasnit složité případy a vypátrat zločince, se po večerech trápí vlastní neobjasněnou záhadou. Už je to 16 let, co ji bezdůvodně opustila a zmizela její životní láska, partner Roman, se kterým tehdy čekala nejstarší dceru Týnu.

Marta Adamcová

Když už se smířila s tím, že ho nejspíše nikdy neuvidí, do života jí vstoupil Libor, s nímž má dva další potomky – syna Eliáše a dceru Amálku. Čím je ale Týna starší, tím víc by Marta chtěla Romana najít, aby se mohla nejstarší ratolest dozvědět, jaký je její otec.

Případy mimořádné Marty
Marta se snaží vypátrat otce nejstarší dcery Týny  |  FOTO:  TV Nova

​​Zločiny

Marta požádá šéfovou kriminálky Hořavovou o pomoc s pátráním výměnou za to, že bude díky své genialitě pomáhat týmu vyšetřovatelů s odhalováním zločinu na pozici konzultantky.

Může za zmizení tchyně?

Martě toho po manželovi moc nezbylo. Zůstala jí jen krabice plná vzpomínek. Přesněji fotek a videokazety, na které je záznam momentů krátce před porodem, kdy se oba zamilovaní rodiče nemohou dočkat prvního vysněného potomka.

Případy mimořádné Marty
Martě zůstal videozáznam, ze kterého je patrné, jak moc se Roman na dítě těšil.  |  FOTO:  TV Nova

Hlasujte v anketě!

Marta odnese krabici Hořavové. A ta rozjíždí pátrání. Zdá se, že poslední, kdo s Romanem před jeho zmizením mluvil, byla matka Marty. Rozhodně se nejednalo o přátelský dialog. Na konci videozáznamu je zachycena ostrá hádka mezi Romanem a tchyní, o čemž neměla Marta doposud ani tušení.

Podaří se Martě najít pohřešovaného partnera a otce Týny? Hlasujte v anketě, který scénář je podle vás nejpravděpodobnější.

​Případy mimořádné Marty

Seriál sledujte vždy v neděli od 20:20 na TV Nova. Celé díly najdete už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Případy mimořádné Marty

Články k pořadu Případy mimořádné Marty

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady