Seznamte se s hvězdami Případů mimořádné Marty: Fyzioterapeutka z Ulice i hvězda Špindlu

Osmidílný komediální krimi seriál sklidil u diváků hned po odvysílání první epizody velký úspěch. Ústřední dvojici v Případech mimořádné Marty ztvárnili Tatiana Dyková Vilhelmová a Roman Zach. To ale nejsou jediní hlavní hrdinové.

Příběh o ztřeštěné uklízečce Martě Adamcové, která se díky nevídané inteligenci stane konzultantkou týmu kriminalistů, dává prostor pro komediální talent Tatiany Dykové VilhelmovéRole pořádkumilovného a lehce asociálního vyšetřovatele Adama Kreinera se perfektně zhostil Roman Zach. Kdo ale ztvárňuje další členy týmu vyšetřovatelů nebo dceru hlavní hrdinky?

Anita Krausová alias major Klára Hořavová

Rázná, nekompromisní, ale také spravedlivá šéfová kriminálky. Tak by se dala popsat postava Kláry Hořavové, kterou v Případech mimořádné Marty ztvárňuje Anita Krausová. Herečka je absolventkou DAMU a zaměřuje se spíše na divadelní herectví. Televizním divákům je dobře známá například z komedie Špindl, kde hrála jednu ze tří sester, která doufá, že na horách najde toho pravého muže. Kromě herectví se Anita věnuje i moderování. Zajímavostí je, že během natáčení seriálu byla těhotná, což se jí podařilo dobře skrývat.

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty  |  FOTO:  TV Nova

Táňa Malíková alias operativec Dana Štovíčková

Sympatická, pracovitá, klidná a nenápadná. Tak by se dala popsat postava členky týmu Kláry Hořavové a vyšetřovatele Adama Kreinera. Blondýnka Dana je nedílnou součástí týmu, a i když působí na první dojem neprůbojně, v budoucnu ještě ukáže, že si umí dupnout. Herečku Táňu Malíkovou znají diváci TV Nova například ze seriálu Ulice, kam nastoupila v roce 2019 coby fyzioterapeutka Natálie, která se dlouho snažila získat srdce Máry. Bohužel neúspěšně. Táňa Malíková má v sobě velký komediální talent. Pod pseudonymem Nicky Tučková vystupovala od roku 2013 ve videích na YouTube, kde hrála hloupou blondýnku s falešným zpěvem a špatnou angličtinou. Její videa se rychle stala virálními.

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty  |  FOTO:  TV Nova

Jiří Svoboda alias kapitán Filip Vlasák

Rodák z Frýdku‑Místku ztvárňuje v seriálu bystrého, zvídavého a odhodlaného kriminalistu Filipa Vlasáka, který je připraven se učit všemu novému od služebně starších kolegů. Jiří Svoboda vystudoval JAMU v Brně, odkud taky pravidelně jezdil na natáčení Případů mimořádné Marty do Prahy. Jiří má nadání na jazyky, maturoval nejen z angličtiny, kterou mluví plynule, ale taky z francouzštiny a němčiny. Dokonce studoval japanistiku na Masarykově univerzitě. Diváci mohou talentovaného herce vidět v dalším úspěšném seriálu Sex O´Clock.

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty  |  FOTO:  TV Nova

Andrej Polák alias MUDr. Jan Berger

Herce Andreje Poláka diváci dobře znají a milují ho v komediálních rolích. Například ve filmu Vlastníci exceluje coby pan Nitranský. A to nejen ve filmové podobě, ale i v divadelním zpracování. Diváci televize Nova znají herce ze seriálů Dáma a Král, Gumy a také z epizodní role v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde si zahrál kancléře prezidenta republiky. ​V Případech mimořádné Marty hraje doktora Bergera, který nesmí chybět u žádného z případů vražd.

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty  |  FOTO:  TV Nova

Barbora Marková alias Kristýna Adamcová

Mladá a nadějná herečka Barbora Marková ztvárňuje v seriálu nejstarší ze tří dětí hlavní hrdinky Marty. Kristýna je typická puberťačka, která se snaží mamince vzdorovat a otravuje ji starost o mladší sourozence. O svém otci toho příliš neví, nikdy ho nepoznala, protože ještě před jejím narozením zmizel. A to je taky jeden z důvodů, proč se Marta rozhodne pracovat jako konzultantka na kriminálce. Uzavře s šéfovou úmluvu, že za pomoc při řešení případů jí tým pomůže ztraceného muže vypátrat. Jak to dopadne?

Případy mimořádné Marty
Případy mimořádné Marty  |  FOTO:  TV Nova

​Případy mimořádné Marty

Seriál sledujte každou neděli ve 20:20 na TV Nova. Všechny díly najdete už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Případy mimořádné Marty

Články k pořadu Případy mimořádné Marty

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady