Anita Krausová při natáčení tajila těhotenství! Čeho se bála?

Anita Krausová hraje v seriálu Případy mimořádné Marty Kláru Hořavovou. Ženu, která vloží naděje a důvěru do nezkrotné Marty a přijme ji jako konzultantu do týmu kriminalistů. Natáčení si ale neužívala sama, po celou dobu totiž nosila pod srdcem miminko.

Herečce Anitě Krausové se po celou dobu natáčení podařilo své těhotenství utajit. Ne ale z důvodu, že by byla tajnůstkářkou. „Spíš jsem tak ctila to, že z vlastní zkušenosti vím, že ne vždycky to může všechno dopadnout tak, jak si přejete. A tak jsem byla trochu pověrčivá v tom směru, že jsem si říkala, tak budeme si to hýčkat, je to křehkost. A když se to všechno podaří, tak to bude parádní, a pak to všichni společně oslavíme," přiznává Krausová. 

Povolování knoflíků

Anita měla štěstí, protože neměla začátek těhotenství nějak dramatický, co se nevolností týče. Natáčení proto zvládala bez problémů. „Potom už to bylo takové, že holky kostymérky se smály a povolovaly jsme knoflíky. Já jsem si to užila a cítila jsem se během natáčení v pohodě, takže z toho usuzuji, že i on byl v pohodě, protože to se tak říká, že je přímá úměra. Takže doufám, že na to bude mít hezké prenatální vzpomínky," směje se herečka.

Kdy se to dozvěděli kolegové?

Rozhodla se zkrátka dodržet a ctít pravidlo, že do druhého trimestru se o tom nemluví, a právě z kraje druhého trimestru natáčení skončilo. „Takže potom, když na to došlo, tak jsme se o tom normálně bavili," dodává Krausová.

Dříve, než se seriál představí divákům TV Nova, má předpremiéru exkluzivně na Voyo. První díl sledujte už teď.

Sdílet