Dyková si s Martou užila své. V čem pro ni bylo natáčení náročné?

Humor, nadhled a trocha napětí. Tak by Tatiana Dyková vystihla seriál Případy mimořádné Marty, ve kterém si zahraje hlavní roli Marty. Ta svým vzhledem připomíná holku od kolotočů, jak ji popsal Roman Zach. Zato její mozek by jí mohl závidět každý.

„Já si myslím, že je to taková neřízená střela. Má moc rychlý mozeček, menší sociální cítění, ale já si myslím, že to je prostě takový dobrák od kosti a je naprosto autentická, což je přitahující," popisuje Martu její představitelka Tatiana Dyková

Žít jako Marta?

Marta je zkrátka svá a opravdová. Dokázala by si ale Táňa představit žít jako ona? „Pokud chcete nějak odejít brzy z tohohle světa, tak celkem jako jo. Ale proč, žejo. Já asi už ne, já vítám něco klidnějšího a rozvážnějšího. Trošku papučky a pyžamo," přiznává herečka.

Náročné natáčení

Natáčení bylo pro Táňu dost náročné, ale i tak se tam našel prostor pro legrácky. „To natáčení byl pro mě určitě fofr, protože já jsem se furt učila haldy textu," vypráví s tím, že jí ale spolupráce s Romanem Zachem bavila a užili si i hodně legrace.

Sranda musí být

Dykovou a Zacha od sebe dělí 42 centimetrů. Proto se snadno vytvoří dost komické situace. Třeba když musí Marta tahat Kreinera na zádech. „No to bylo vtipný, ale já jsem takhle zvyklá z domova. Samozřejmě každej večer tahám Vojtu domů," směje se Dyková.

Dříve, než se seriál představí divákům TV Nova, má předpremiéru exkluzivně na Voyo. První díl sledujte už teď.

Sdílet