Odvážný vkus mimořádné Marty. Nad čím diváci kroutí hlavou?

Nový kriminální seriál Případy mimořádné Marty má skvělé herecké obsazení i autentické prostředí policejní kriminálky. A právě onu mimořádnou Martu hraje Tatiana Dyková, která diváky mimo jiné zaujala svými velmi osobitými kostýmy Marty.

Vždy velmi nevkusná, ale vždy svá a svým způsobem dokonalá! To je mimořádná Marta.

Zvláštní styl oblékání

„Napřed jsem kroutila hlavou, do čeho Táňu navlékli! Ale po zhlédnutí jsem pochopila... Je to super,“ píše na Facebooku divačka Míša. Nejen ona reaguje na poměrně zvláštní, ne však nevkusný styl oblékání inteligentní uklízečky v podání Tatiany Dykové. Marta střídá pestrobarevné kožichy i svetry. Růžová barva ve všech odstínech u ní hrají prim. „Kdo tuhle holku obléká?“ směje se divačka Markéta, která ale obdivně dodává, že by chtěla mít její odvahu. „Já si tohle vzít, vypadám fakt jako uklízečka nebo jako papoušek, ona je v tom dokonalá,“ píše obdivně divačka Lucie.

„Tak Táňa nemá chybu a za mě je super,“ přidává se Mony. Na její komentář reaguje jedním slovem „bomba“ také divačka Veronika. Nejen ženy ale obdivují vkus mimořádné Marty. „Pecka seriál, moc se mi líbí! Konečně pořádná kriminálka,“ píše na sociálních sítích Jakub. Děkovné řeči se hrnou i od Markéty, která vyzdvihuje hlavní představitelku Tatianu Dykovou a nemůže se dočkat dalšího dílu.

​Pokud jste na tom stejně, sledujte další díly seriálu Případy mimořádné Marty. Než se seriál představí divákům TV Nova, má předpremiéru na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Případy mimořádné Marty

Články k pořadu Případy mimořádné Marty

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady