Křehká sestřička z Ordinace ztrácí cudnost: Ha Thanh s novou rolí odkrývá tajemství fórků i části svého těla

Miss Hanoi je nová česká detektivka, která vás zvedne ze židle. Podívejte se, co na sebe práskla představitelka jedné z hlavních rolí Ha Thanh Špetlíková!

9. 8. 2018 do kin vstoupí snímek Miss Hanoi, ve kterém si mimo jiné zahrála představitelka oblíbené sestřičky z Ordinace v růžové zahradě 2 Ha Thanh Špetlíková. Zatímco v Ordinaci je to spíše tichá a uťápnutá dívka, v novém filmu Miss Hanoi se pořádně odvázala. Divákům se představuje v mnohem odvážnější roli – jako ostřílená policistka bude pomáhat vyšetřovat zločin ve vietnamské komunitě, kdy kromě prořízlé pusy ukáže i své krásné tělo v milostných scénách.

FOTO:  oficiální zdroj

Ve filmu mimo jiné zazní i mnoho drsnějších vtípků, neboť hlavní dvojice je velmi nesourodá. Svérázný a sarkastický polda s lehce xenofobním chováním vs. mladá emancipovaná žena. Možná bude překvapením, že mnoho narážek na Vietnamce vymýšlela sama Ha Thanh. Ve videu vysvětluje proč.

GalerieSnímek se na pozadí příběhu o pořádně zamotaném vyšetřování vraždy snaží českému divákovi přiblížit život vietnamské komunity v české kotlině, její zvyky i tradice. Otřelému a uznávanému herci Davidu Novotnému je profesně méně zkušenější Ha Thanh Špetlíková důstojným hereckým partnerem. Ukazuje, že je sympatickou mladou dámou a svou přirozeností dokáže postavu policistky divákům lidově řečeno prodat naprosto bez problémů s velkou dávkou uvěřitelnosti.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

HVĚZDA ORDINACE v temném KRIMI FILMU: Miss Hanoi vás zvedne ze židle

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady