
Slovenský herec Adam Bardy, který se v premiérovém dílu Ordinace v růžové zahradě 2 představí v roli fitness trenéra, způsobí v Kamenici pořádný poprask. Rickyho přítomnost nenechá žádnou z žen v klidu.
Finanční ředitelka kamenické nemocnice Darina (Mahulena Bočanová) si prostě nedá pokoj! Zatím jí nevychází svatba s Bobem (Martin Zounar), z čehož je pochopitelně na nervy, a tak se rozhodne vybít se jinde.
Zaúkoluje personál nemocnice, aby pro veřejnost zorganizoval velikou akci na náměstí – den zdravotní prevence. Vrchní sestra Eva (Patricie Pagáčová) je speciálně pověřena, aby dohlédla na účast svých kolegů. Při této osvětové kampani, během níž si za účasti slovutného profesora Pusenského (Milan Bahúl) mohou občané nechat zkontrolovat a vyhodnotit zdravotní stav, totiž musí jít personál příkladem a sám podstoupit všechny testy.
Překvapení všech je obrovské, neboť výsledky testů ukážou, že drobný zdravotní problém má skoro každý – vyšší cukr, cholesterol nebo tlak. Darina navíc zjistí, že se za několik měsíců koná závod v triatlonu zdravotníků, v němž mají soutěžit týmy z různých nemocnic. A podřízeným téměř přikáže, aby se zúčastnili.
S tím většina z nich zásadně nesouhlasí. Zdravotní sestry (Patricie Pagáčová, Anna Julie Slováčková a Sabina Rojková) si dokonce nechají vystavit falešnou omluvenku, že nejsou schopny na tréninky docházet. Zrovna když je předkládají Darině, vejde do místnosti atraktivní Ricky v podání Adama Bardyho. Právě on má kamenický tým trénovat.
Byť všechny tři zadané, podlomí se jim kolena a omluvenku berou okamžitě zpět! S tímhle Rickym? Ano! Klidně hned! A v pohodě i několik hodin denně!
„Pamatuju si, že bylo příjemné a milé setkat se s Adamem už na schůzce s herci, která se v Ordinaci dělá před zahájením natáčení každé sezony,” říká Patricie Pagáčová. Pokračuje Anna Julie Slováčková: „Souhlasím, když se v Ordinaci zjeví nový kolega, který je navíc přirozeně milý a sympatický, což Adam rozhodně je, je to vždycky radost a vzpruha pro stávající herecký kolektiv. Myslím, že se Adam v Ordinaci po několika měsících natáčení zabydlel víc než dobře. Diváci a hlavně divačky se mají na co těšit!”
Sabina Rojková své dvě kolegyně se smíchem doplňuje: „Už jsme s Adamem běhali venku na mrazu, potili se v posilovně a hodiny se ráchali v bazénu. To vůbec nejnáročnější natáčení nás čeká v exteriérech v únoru, což bude taky paráda. Ale s Adamem to určitě dáme,” neztrácí představitelka Johanky odhodlání.
Co se s příchodem Rickyho změní? Ovlivní sympatický trenér kondici zdravotního personálu nebo zasáhne i do vztahů na pracovišti? A jak to nakonec bude se svatbou Boba a Dariny? To se dozvíte v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé pondělí exkluzivně na Voyo.