Ordinace v růžově zahradě 2 nabízí lékařské prohlídky, v terénu budou i samotní herci

Nikdy nemusí být pozdě, pokud není zanedbaná zdravotní prevence. A právě preventivní prohlídky opět nabídne unikátní akce Blesk Ordinace, která se odehraje na několika místech po Česku. Předejděte zdravotním následkům a nechte se preventivně vyšetřit profesionály po boku hvězd, se kterými se můžete vyfotit poprvé už 12. září v Písku. Na jakých dalších místech se můžete s herci setkat?

Akce svým návštěvníkům poskytuje možnost podstoupit řadu odborných vyšetření bez doporučení praktického lékaře. Zároveň návštěvníci budou mít možnost získat podpis svých oblíbených hrdinů ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Nebo mohou vyhrát v tombole spoustu atraktivních cen, jako například poukaz ke sledování Voyo na půl roku.

Se kterými herci se v Písku setkáte?

Hosty první Blesk Ordinace pro rok 2023 v Písku budou herci Agáta Kryštůfková a Robert Urban, kteří budou v nových epizodách Ordinace na Voyo rozehrávat doslova manželský thriller. Manželský pár Zachových se jeví jako pořádně vyvedená dvojka. To ostatně můžou návštěvníci na akci při setkání s herci posoudit sami.

Ordinace v růžové zahradě 2
Ordinace v růžové zahradě 2  |  FOTO:  TV Nova

Další doprovodné akce a hudební vystoupení

Návštěvníci v Písku můžou očekávat také další doprovodné akce. Na Velkém náměstí v úterý 12. září mezi 12. a 18. hodinou se kromě speciálních vyšetření dočkají hudebního vystoupení Michala Davida a Bořka Slezáčka. Dále se moderátorka Eva Decastelo postará o tombolu s hodnotnými cenami a návštěvníky čeká také vystoupení starosty města Písek a současného ministra zdravotnictví.

Galerie

​​Proč se seriál spojil s Blesk Ordinací?

Akce Blesk Ordinace byla vždy hojně navštěvovaná, a proto se podle producentky seriálu jedná o spojení užitečného s příjemným. „Podařilo se spojit hojně navštěvovanou akci, jejíž hlavní náplní je lékařská pomoc, s oblíbeným seriálem z lékařského prostředí. A jím Ordinace v růžové zahradě je už osmnáct let,“ říká Simona Matásková.

Ordinace v růžové zahradě 2 už podruhé vyšetřuje

Akce Blesk Ordinace ve spojení s herci nabídne preventivní vyšetření po minulém úspěchu znovu. „Podruhé tak na zastávky Blesk Ordinace zavítají naši herci, aby návštěvníky pobavili a podělili se o zážitky z natáčení seriálu, který se ze své podstaty věnuje nejen láskám, radostem a strastem, ale rovněž aktuálním tématům spjatým se zdravím a zdravotnictvím,“ dodává kreativní producentka Matásková.

​​Kde všude Blesk Ordinace proběhne?

Dalšími zastávkami Blesk Ordinace jsou 19. září Zlín, následuje 26. září Brno. Dále se můžete nechat vyšetřit 3. října v Mostě a 10. října Praze. Na každé akci potkáte své oblíbence z Ordinace v růžové zahradě 2.

Na to, jak akce probíhala v loňském roce, se podívejte nahoře ve videu.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady