Takhle Zlatu Adamovskou neznáte: S Bělou Valšíkovou ji spojuje jedna věc

S herečkou Zlatou Adamovskou jsme se potkali na pražském Karlově náměstí, kde navštívila preventivní lékařskou akci Blesk Ordinace. Prozradila nám, kolik času tráví s vnoučaty a kde trávila podzimní dovolenou.

„Mám dvě vnoučata, vnuka Viktora, tomu bude šest, a vnučku Kláru, té budou tři. Nejenže na ně mám čas. Já si na ně musím udělat čas,“ řekla pro web nova.cz oblíbená herečka. Její dcera začala po mateřské dovolené opět pracovat jako profesorka španělštiny, a tak musí Adamovská s manželem Petrem Štěpánkem vnoučata pravidelně hlídat. A právě to má Zlata společného s Bělou, která je v seriálu také obklopená dětmi. „Vyzvedávání ze školky, někdy i ranní vodění, ale pokud je čas, tak si je bereme s Petrem na chalupu.“ Zlata Adamovská také přiznala, že ačkoliv se o vnoučata stará, jak jen to jde, dcera s manželem by si to možná představovala častěji. „Není to jenom kvůli tomu, že jim pomohu, ale mě to také obohacuje,“ směje se herečka.

Společně s manželem odjela Adamovská v září na tři týdny na dovolenou do Kanady. „Já si myslím, že si Kanada vybrala mě. Respektive kamarádi, kteří tam chystali cestu a oslovili nás, jestli tam nechceme jet s nimi,“ odpověděla na otázku, proč si na podzimní dovolenou vybrala právě Kanadu. Herečka na svoji cestu využila pauzu v natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ji fanoušci znají jako pediatričku Bělu Valšíkovou. „Cesty do Kanady nelituji. Je úžasná, bylo to nádherné. Krásná dovolená. Trošku únavná, ale krásná.“

Galerie

​​Na Voyo sledujte kromě nové řady Ordinace v růžové zahradě 2 také všechny dosavadní díly seriálu!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady