Hvězdy Sex O´Clock opět spolu: Tonda z Ordinace představí Suchým milence Robina

Tonda Suchý v podání Tomase Seana Pšeničky se konečně odhodlal s rodiči otevřeně mluvit o své orientaci. Nyní nadešel čas, aby rodina Suchých poznala jeho přítele. Studenta a basketbalistu Robina ztvární herec Maxmilián Kocek, kterého diváci znají ze seriálu Sex O´Clock, kde s Tomasem hráli nejlepší kamarády.

V minulé epizodě Ordinace se odehrál dojemný coming out syna Suchých Tondy. Na to, jak byl v seriálu vyobrazen, pozitivně reagovali fanoušci na sociálních sítích. Určitě i díky tomu, jak citlivě, věrohodně a bez zbytečné hysterie byla scéna Tomasem Seanem Pšeničkou v roli Tondy a Danou Morávkovou a Janem Čenským jako jeho rodiči zahrána.

Tomas Sean Pšenička a jeho vzkaz

Tomas divákům, nejen těm kterých se toto téma týká, vzkázal: „Rád bych lidem s menšinovou orientací skrze Tondu dodal sebevědomí a odvahu nebát se sdílet emoce a stavy se svými blízkými, ať už se jedná o rodinu, nebo přátele. Věřím, že to může být cesta ke štěstí a vnitřnímu klidu.” 

Tonda a Robin_Pšenička a Kocek
Tonda rodiče seznámí se svým partnerem při společné večeři.  |  FOTO:  TV Nova

První setkání s rodiči

Rodiče Tondu ujistili, že ho přijímají takového, jaký je, a budou ho bez výhrad milovat i nadále. To synovi dodalo sebevědomí, rozhodl se na nic dále nečekat a už v nové epizodě Ordinace rodičům představí svého kluka. Podívejte se na ukázku.

Robina hraje Maxmilián Kocek. Tomas a Max se přitom před kamerami setkali už podruhé. Poprvé se tak stalo v komediální sérii Sex O´Clock, uváděné letos na jaře na Voyo pod značkou Voyo Originál, v níž ztvárnili spolužáky ze zlínské střední školy. V Ordinaci se představí rovněž jako spolužáci. A kromě toho jako mladí milenci.

Tomas Sean Pšenička a Maxmilián Kocek v seriálu Sex O’Clock.  |  FOTO:  TV Nova

Maxmilián Kocek jako Robin

„Podle mě je Robin přátelský mladý kluk, který si strašně váží Tondy a je za něj strašně vděčný, protože se na něj může spolehnout. Tonda je tu pro něj a Robin zase pro Tondu,” představuje novou postavu v Ordinaci Maxmilián. A pokračuje: „Opětovné shledaní s Tomasem na place bylo super. Jsem rád, že si spolu můžeme zase zahrát, protože se mi s ním hraje prostě dobře. Ale hustá je ta změna – poprvé jsme byli nejlepší kamarádi, teď spolu hrajeme pár.”

Tonda a Robin_Pšenička a Kocek
V Ordinaci si Maxmilián zahraje Robina, partnera Tondy.  |  FOTO:  TV Nova

Co se stane v Ordinaci?

Ovšem seznamovací večeře není v nové epizodě Ordinace všechno. David Suchý (Jan Čenský) kvůli ní totiž odmítne Valerii (Veronika Lapková)! Ta je z toho nesvá a její náladu odnese Táňa (Markéta Děrgelová), která, aby neměla další absenci v práci, donutí Máru (Robet Jašków), aby se jednou o dítě postaral on.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady