Alena z Ordinace je v kritickém stavu: Je podruhé těhotná s Ondrou?

Zdánlivě obyčejné bolesti břicha se změnily v horor. Alena z Ordinace v růžové zahradě 2 skončila ve vážném stavu v nemocnici. Co se jí stalo?

Alena (Michaela Badinková) prožívá nelehkou situaci. Nadobro opustila manžela Čestmíra (Petr Rychlý), aby dala šanci vztahu s mladým medikem Ondrou (Jiří Böhm). Okolí Aleně vyčítá, že rozbila rodinu, za vyučenou dostává i od malého Beníka, který si na nový domov a náhradního tatínka Ondru nemůže zvyknout. Chybí mu Magdička a Miky, kteří zůstali s Čestmírem, ten se ale utápí v alkoholu a už se o ně téměř není schopen postarat.

Kritický stav

Na Alenu je toho vážně moc a poslední dny se navíc necítí dobře. Ráno se budí s běžnými menstruačními bolestmi, ty se ale v průběhu dne změní v nesnesitelné křeče. Během hádky s Ondrou začne Alena dokonce silně krvácet. Do nemocnice se dostává v kritickém stavu a nikdo netuší, co se v Alenině těle odehrává. Podívejte se v ukázce.

Alena
Alena  |  FOTO:  TV Nova

Těhotenství

Protože se jedná o gynekologické problémy, v úvahu pochopitelně připadá i těhotenství. Alena už jednou otěhotněla na začátku vztahu s Ondrou, ale bohužel miminko potratila. Zachrání doktoři Alenu? A kdo by byl v případě těhotenství otcem miminka – Čestmír, nebo Ondra? Hlasujte v anketě.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady