Záporák z Ordinace Vladislav Plevčík: Soukromý život mám jen v ranních hodinách

Herec Vladislav Plevčík alias doktor Braňo z Ordinace v růžové zahradě 2 se v rozhovoru pro nova.cz rozpovídal o svém osobním životě. Jeho životní partnerkou je krásná slovenská herečka.

Mladý talentovaný herec přiznává, že pracovní závazky v Praze i na Slovensku dávají jeho osobnímu životu zabrat. „Nevím, jestli soukromí vůbec existuje, protože mám hodně práce, naštěstí. Hraju v Divadle Nová scéna, kde mě můžete vidět téměř v každém titulu. Například v představení Cyrano z předměstí, The Bodyguard, Punk Rock…,“ vyjmenovává Vladislav Plevčík. Dále hostuje v městských divadlech v Bratislavě a současně ho živí i muzika.

„Věnuju se hudbě. Když neskládám svoji vlastní, tak produkuju a pomáhám kamarádům a známým plnit si hudební sny. Moje maminka je klavíristka, a proto k tomu mám hodně blízko, navíc je to pro mě k herectví velký relax,“ říká.

Psychohygiena

A jak si herec užívá dny volna, když zrovna nějaké má? „Soukromí je pro mě psycho očista, to znamená příroda, spánek, čaj, knihy a v první řadě moje přítelkyně a rodina.“ Bohužel na soukromý život mu příliš času nezbývá. „Vstávám v noci a v noci chodím domů. Soukromí je někdy mezi jednou a pátou hodinou ráno, takže když spím,“ vysvětluje s úsměvem.

Vladislav Plevčík a Petra Dubayová
Vladislav Plevčík s přítelkyní Petrou Dubayovou.  |  FOTO:  Instagram V. Plevčíka

​Přítelkyně Vladislava Plevčíka Petra Dubayová moc dobře ví, co profese její lásky obnáší. Sama se totiž živí jako herečka. „Právě natáčí slovenskou verzi seriálu Zlatá labuť, na Slovensku se to jmenuje Dunaj, k vašim službám,“ dodává.

Petra Dubayová
Petra Dubayová hraje ve slovenské verzi seriálu Zlatá labuť s názvem  |  FOTO:  TV Markíza

Koho Vladislav Plevčík hraje v Ordinaci?

Do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 nastoupil v jarní sezoně mezi nové hlavní postavy. V roli doktora Braňa přijíždí do Kamenice, aby spolu se svou matkou (Zdena Studenková) pomstil zesnulého bratra Michala Rennera. Původně typický záporák se však postupem času mění a už párkrát předvedl, že je ve skrytu duše větší dobrák, než to na první pohled vypadá. Dokončí se svou matkou zlomyslný plán, kvůli kterému se do Kamenice přestěhovali nebo zvítězí jeho dobré já a od matky se distancuje? Dozvíte se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady