Špatná zkušenost Sabiny Rojkové z Ordinace: Měla jsem štěstí a zachránila jsem se!

Herečka Sabina Rojková měla hned první natáčení v Ordinaci v růžové zahradě 2 pořádně akční. V roli zdravotní sestry Johanky musela zpacifikovat pepřovým sprejem svého budoucího kolegu Patrika Máru (Patrik Děrgel). Herečka v rozhovoru pro nova.cz poprvé promluvila o tom, že se v podobné situaci ocitla i v reálném životě.

Do jarní sezony Ordinace nastoupila Sabina Rojková jako milá, ale svéhlavá sestřička Johanka, která se hned svým příchodem postarala v Kamenici o rozruch. Herečka je se svou novou seriálovou postavou nadmíru spokojená.

To se mi líbí!

„Johanka je velmi inteligentní. A nejenže je to dobrá sestra, ale je to i dobrý charakter. Je spravedlivá, nikdy nedělá nikomu nic naschvál a hlavně se vždycky postaví sama za sebe, když ví, že na to má právo. A to se mi na ní líbí moc,“ usmívá se v rozhovoru Sabina Rojková.

Sabina Rojková
Sabina Rojková  |  FOTO:  TV Nova

​A dodává: „Je velký živel, je to osobnost. Na někoho to může působit, že je drzá, ale nemyslím si. To se mi na ní samozřejmě strašně líbí, že si nenechá nic líbit, to se od ní trošku učím,“ přiznává herečka.

Živel

Je i Sabina v osobním životě živel, nebo spíš introvert? „Mám v sobě obojí, někdy jsem obrovský introvert a někdy jsem extrovert zase až moc. Jsem velký živel,“ směje se.

Hned jedno z prvních natáčení Ordinace si herečka užila v exteriéru. S kolegou Patrikem Děrgelem natáčeli v lese, kde Johanka stopovala u silnice a nasedla do auta ke svému budoucímu kolegovi Patrikovi Márovi. Kvůli nedorozumění ale začala mírumilovného Máru považovat za sexuálního loudila, a tak ho zpacifikovala pepřovým sprejem a z jeho auta utekla. Sabina Rojková má podobně nepříjemnou, a jak sama říká „hodně špatnou“ zkušenost i ze svého osobního života.

Obrovské štěstí

„V Americe jsem nastoupila do Uberu a taxikář se ke mně nechoval dobře. Měla jsem obrovské štěstí a spontánně jsem zareagovala tak, abych se zachránila. Je to dlouhý příběh a nebudu ho rozvádět. Myslím, že je fajn, že se v Ordinaci ukázalo, že by u sebe holky měly mít pepřový sprej nebo nějakou podobnou ochranu,“ vysvětluje. Od návštěvy Ameriky už je více opatrná. „Mám jisté metody, které jsem připravena použít,“ dodává představitelka Johanky.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady