Ukázka z Ordinace: Lepařová vytočí Mariku! Čím? Kateřinou!

Lepařová je opět tady! A svou upřímností rozčílí Mariku:„Odejděte! Mám s vámi nervy v kýblu,“ vyjede po ní. Proč? Leccos se těžko poslouchá... Podívejte se v ukázce z dnešního, předposledního, dílu Ordinace.

Přehrát poslední díl

 

Ota Kovář poprosí Jolanu Lepařovou, aby se u něj doma postarala o stěhováky, kteří přivezou výbavu pro miminko. A zároveň o Mariku, aby ji trochu rozptýlila. A to se taky stane, jenomže to Lepařka přežene. Nebo ne? Svou prořízlou pusou Mariku naštve, neunese totiž její poznámky o Kateřině. Popudí ji natolik, že ji vyhodí! Co se jí tak dotkne?

FOTO:  Nova.cz

Podívejte se na "Lepařku opět v akci" a další momenty oblíbených hrdinů z Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v 745. díle, předposledním před tradiční prázdninovou pauzou! Tak si ho nenechte ujít dnes od 20:20 na Nově.
FOTO:  Nova.cz

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:





 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady