Jan Čenský na lyžích, Radim Fiala ve vánici: Co dělají hvězdy Ordinace na horách?

Jarní prázdniny jsou jako stvořené pro výlety na hory. Zimní radovánky si užívají i herci z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Rozesmátý doktor Suchý na sjezdovce? Zavátý doktor Hanák? Podívejte se, jak si herci z Ordinace užívají zimu na horách.

Jan Čenský zdraví od sousedů

Pohádkový princ Jan Čenský vyrazil do rakouského města Kitzbühel. Fanouškům se na Instagramu pochlubil fotkou přímo ze sjezdovky. Pokud vás zajímalo, jak vypadá váš oblíbený doktor Suchý, když sundá bílý plášť? Tak teď máte jedinečnou příležitost. Vypadá to, že herec nestojí na lyžích poprvé a výlet na čerstvý horský vzduch si patřičně užívá.

Jan Čenský
Jan Čenský  |  FOTO:  Instagram J. Čenského

Kateřina Brožová slavila

Užívá si také herečka Kateřina Brožová, která do Ordinace nastoupila nově v roli Ivety. Iveta si s sebou do děje přináší tajemství a trauma z minulosti. To její představitelka Kateřina Brožová žádné tajemství nemá a fanouškům naopak podrobně zdokumentovala, jak s dcerou Kateřinou tráví dny na horách a jak si užívají lyžovačku. Společně navíc oslavily hereččiny 55. narozeniny v horské restauraci. Nechyběl slavnostní přípitek a krásná kytice.

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová  |  FOTO:  Instagram K. Brožové

​Radim Fiala ve sněhové bouři

Začátkem února si do sytosti užil zimy i Radim Fiala alias doktor Petr Hanák. Herec vyrazil na Ještěd. „Zažili jste někdy zimní bouřku, kdy nad vámi třesknou blesky a vůkol se čerti žení a vy máte v očích déšť se sněhem, takže h…. vidíte a ještě kolem lítají kusy ledu ze stromů? Je to velké dobrodružství,“ podělil se o bezprostřední zážitky se svými fanoušky na Instagramu.

Radim Fiala
FOTO:  Instagram R. Fialy

​A co vy? Také si užíváte zimní dovolenou nebo vyčkáváte na léto? Hlasujte v naší anketě.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady