Simona Lewandowská otevřeně: Jak to dopadne s Bělou?

Simona Lewandowská otevřeně: Jak to dopadne s Bělou?
Zdroj: TV Nova

Jaké to je hrát Emu z Ordinace? Má s ní nějaké shodné rysy? A co říká na svého seriálového otce Petra Rychlého? Nejen na tyto otázky odpovídala sympatická herečka Simona Lewandowská alias Ema Rytířová!

Přehrát poslední díl

 

Simona Lewandowská, která v Ordinaci v růžové zahradě 2 hraje Emu Rytířovou, na chatu na Facebooku Ordinace odpovídala na otázky fanoušků. Přečtěte si ty nejzajímavější odpovědi.

– Simona prozradila, že měla původně chatovat se Štěpánkou Fingerhutovou a Liborem Stachem, jelikož však chodí přes den do školy, mohla se účastnit až večerního živého chatu, a proto vysílala sama. Simona chodí na Pražskou konzervatoř do třetího ročníku.

Postava Emy se Simoně zpočátku hrála lépe, tedy ještě předtím, než se z ní stala „tatínkova holčička“. Herečka si ale užívá to, jak může být drzá! No kdo by si to také neužíval, když v seriálu je to beztrestně.
 

VIDEO z natáčení Ordinace: Legrační kostým Emy rozchechtal štáb a zasloužil se o bouli

VIDEO z natáčení Ordinace: Legrační kostým Emy rozchechtal štáb a zasloužil se o bouli

Publikováno


Jaké je to hrát s Petrem Rychlým? „Super, protože pořád říká nějaké fóry!“ Svého skutečného otce má Simona ráda, ale pokud by ho neměla, určitě by jí nevadilo, mít za tátu Petra Rychlého i v reálném životě. „Petr Rychlý je podle mě báječný herec, jak televizní, tak divadelní. Je to báječný člověk, je strašně vtipný a okouzlující a má úžasný nadhled!“

– Jako malá chtěla být Simona učitelkou v mateřské školce.

FOTO:  TV Nova


Přišla jí nějaká scéna v Ordinaci trapná? Možná tak ta s roztrženýma šatama. A proč? „Protože tam bylo dalších třicet lidí, kteří se mi koukali na zadek,“ odpověděla se smíchem herečka. Hrát v Ordinaci ji ale jinak velmi baví. „Je to super, sranda a člověk se na tom vyblbne.“
 
PRŮŠVIH kvůli roli! Tohle Simona Lewandowská už nevyžehlí...

PRŮŠVIH kvůli roli! Tohle Simona Lewandowská už nevyžehlí...

Publikováno


– Jak vychází s Andreou Růžičkovou v reálu? „Viděla jsem ji vždycky jenom v šatně nebo maskérně a řekla jsem jí jenom dobrý den...“


– Simona prozradila, že s Emou z Ordinace toho má společného hodně. Třeba nadhled, ale bohužel i schopnost snadno se vystresovat. Nejvíce se bojí hadů a toho, že nebude moct mít děti.

FOTO:  Archiv TV Nova


– Herci v Ordinaci jsou podle ní mnohem sympatičtější v reálném životě než na obrazovkách. A s kým z nich si je blízká? S Janou Paulovou, ale také s Petrem Rychlým.
 


– S čím má největší problémy v Ordinaci? S výškou! Měří přes metr sedmdesát a spousta herců je menších než ona.

Co se týče dalšího natáčení, byla by ráda za nějakou roli, ale je jí 17 let a stále ještě je stedoškolačka, a tak musí chodit do školy, takže by nějaký větší projekt pro ni představoval velký problém. Zatím tedy natáčí jen Ordinaci a studentské filmy. A hraje v divadle Kalich.
 

– Odpověděla i na otázku, jak to dopadne s Bělou: „Pozoruhodně!“


Na celý rozhovor se Simonou Lewandowskou alias Emou Rytířovou z Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete podívat
ZDE!

 

Nepřehlédněte:
VIDEO Z PLACU ORDINACE: Za přejetého Mázla trpěl kaskadér! Rychlý ale strádá jinak

Richard Slonek alias Filípek Hanák. Tohle o nejmladším herci Ordinace rozhodně nevíte!


Takhle čaruje Roman Štabrňák! Dokážete ve VIDEU odhalit jeho kouzelnické triky?


 

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady