Kateřina Brožová míří do Ordinace! V seriálu si zahraje podivínku

Po Zdeně Studenkové hlásí Ordinace v růžové zahradě 2 druhou významnou hereckou posilu. Kateřina Brožová se v premiérových dílech po Novém roce představí jako Iveta, žena, s níž se osud ani trochu nemazlí, a přesto to nevzdává.

„Mám radost, že po Zdeně Studenkové přivítá Ordinace v nové sezoně další velkou hvězdu. Angažmá obou hereček je důkazem toho, že po téměř osmnácti letech existence je seriál stále atraktivní i pro zcela zásadní jména česko-slovenského filmu a televize. Kateřina se navíc představí v roli, kterou by v jejím případě diváci asi sotva čekali,” říká kreativní producentka Ordinace Simona Matásková.

A co si o své úloze v Ordinaci myslí sama herečka? „Iveta je zralá a zkušená žena, která před lety prožila veliké trauma. Díky tomu, že to zvládla, je teď nesmírně silná a jen tak se s něčím nepáře. Musí žít dál a žije zcela po svém. A sama. Je to trochu podivínka, ale věřím, že bude divákům sympatická, protože je přímá a zemitá. Nejistoty řeší terapiemi a občas i alkoholem. Ale dokáže žít dál a ještě při tom pomáhat druhým, když je třeba. Má food truck, ve kterém zároveň bydlí. Herecky je pro mě Iveta, žena s dramatickým osudem, skvělou příležitostí, podobnou postavu jsem dosud nehrála,” představuje komplikovanou Ivetu Kateřina Brožová. Ordinace v růžové zahradě 2 je pro ni po delší době velkou seriálovou příležitostí. „Na natáčení je mi moc hezky, potkala jsem tu hodně kolegů a kamarádů. Všechno funguje dokonale, je tady skvělá atmosféra kombinovaná s vysoce profesionálním přístupem,” pochvaluje si Kateřina.

Galerie

​Diváci Novy si herečku pamatují především z velmi populárního seriálu Pojišťovna štěstí a ze šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě toho se představila ve spoustě filmů a pohádek. Z dalších jejích televizní projektů jmenujme například seriál Život na zámku nebo film Znásilnění.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady