Ordinace přivítá novou posilu! Známá herečka bude mít velmi komplikovanou roli

Jarní sezona Ordinace v růžové zahradě 2, která na Voyo odstartuje hned po Novém roce, bude opět nabitá. Diváci se mohou těšit na nové dějové linky s novými příběhy z kamenické nemocnice, plnými emocí, napětí, lásky, vztahových propletenců i humorných situací. Budou se v nich pravidelně setkávat nejen se starými známými oblíbenci, ale i se čtyřmi novými hereckými posilami, z nichž dvě jsou vskutku hvězdné.

Tou první je Zdena Studenková. Slovenská herečka, která je dobře známá a populární i v Česku. Tomu, kdo nemá dobrou paměť na jména, stačí připomenout jedno - nestárnoucí komedii S tebou mě baví svět, v níž si Zdena Studenková zahrála zpěvačku Gábinu a její tanec na Sladké mámení se okamžitě stal legendárním.

Herečka se ale proslavila nespočtem dalších filmových a televizních rolí (např. filmy Panna a netvor, Anděl s ďáblem v těle, seriály První republika, Terapie). ​Zdena Studenková je rovněž divadelní herečkou, již několik desítek let je v angažmá Slovenského národního divadla. Za všechny role poslední doby jmenujme její cenami odměněné ztvárnění režisérky Leni Riefenstahl v dramatu Leni. 

Galerie

Ve volném čase se Zdena Studenková mimo jiné věnuje psaní kuchařek, aktuálně jí pod názvem Aj varenie je umenie vychází už třetí. 

​Diváci by asi nejčastěji tipovali, že výjimečná herečka si v Ordinaci zahraje výjimečnou lékařku. Omyl! „Do Kamenice přijíždím jako Lívia. Je to žena silná a sebevědomá, přesto v současné chvíli s ohledem na to, co se jí přihodilo, zlomená. Doprovází ji její mladší syn - lékař, který je poslední osobou, která jí v životě zůstala. Vzhledem k prožitému traumatu je Lívia psychicky nestabilní, vznětlivá a neustále podrážděná, herecky se tedy jedná o vděčnou postavu. I když jsem povahově úplně jiná než ona, snažím se pro ni najít aspoň trochu pochopení a soucítit s ní, ačkoli ve většině scén to úplně možné není,” představuje Zdena Studenkovápostavu. A s úsměvem dodává: „Doufám, že i přes Líviinu komplikovanost si k ní diváci najdou cestu. Už jen proto, že svými skutky kamenické vody pěkně rozvíří. Nuda s ní totiž rozhodně není.” 

Na Voyo najdete všechny dosavadní díly seriálu! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady