Proměny Čestmíra Mázla: Neuvěříte, jak moc se během šestnácti let změnil!

Herec Petr Rychlý hraje Čestmíra Mázla z Ordinace v růžové zahradě už neuvěřitelných šestnáct let! To je dost dlouhá doba i v životě člověka, natož pak pro seriálovou postavu. Během tohoto období prošel Čestmír Mázl výraznou proměnou. Pamatujete si ještě, jak vypadal v první sérii? Připomeňte si ho v naší fotogalerii!

Když se v roce 2005 začala vysílat první série Ordinace v růžové zahradě, byla to pro Petra Rychlého neobyčejná příležitost, jak se vymanit ze škatulky komediálního herce. Do té doby totiž účinkoval převážně v různých zábavných pořadech. Nejspíše si ani tehdy neuvědomoval, jak moc s postavou Čestmíra Mázla splyne. Celých šestnáct let s ním zažíval všechny jeho radosti a strasti. A že obojího nebylo málo.

Nečekaná zpráva o jeho skonu v seriálu proto zasáhla nejenom diváky, ale i řadu dalších lidí, kteří ho pravidelně nesledují. V Česku snad neexistuje nikdo, kdo by neznal jeho jméno. Dokonce by se dalo říct, že mezi českou společností tak nějak zlidověl. Zásluhu na tom má především Petr Rychlý, který mu vdechl neuvěřitelnou věrohodnost. A během let se z postavy poněkud lehkovážného svůdníka postupně stal zodpovědný doktor a otec, kterého všichni tak obdivují a mají rádi.

Jak se v průběhu let změnil? Na to se můžete podívat ve fotogalerii.

Galerie

​Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady