Zákeřný doktor z Ordinace se nezdá! Proč se herec Robert Urban ukázal nahý?

Oblíbený herec Robert Urban z Ordinace v růžové zahradě 2 se toho opravdu nebojí. Na svých sociálních sítích nedávno sdílel velmi odvážnou fotku, na které je úplně nahý! Nejedna fanynka určitě zalapala po dechu, protože obvykle se takhle nalehko v seriálech nepromenáduje.

V Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárňuje sympatický herec doktora Daniela Zacha. I když se zpočátku zdálo, že bude jeho postava kladná, postupně přešel na temnou stranu. S nejlepším kamarádem Patrikem Márou bojoval o srdce krásné Bibi, kterou hraje Marika Šoposká. Jejich vztah se dost vyostřil a došlo i na různé podrazy, hádky a rvačky.

Setkání s legendami

„V Ordinaci jsem vždycky chtěl hrát. Jsem rád, že jsem se mohl potkat s takovými legendami jako Zlata Adamovská nebo Petr Štěpánek,“ pochvaloval si v rozhovoru. I když se v současnosti v seriálu objevuje méně, jeho postava je stále důležitou součástí kamenické nemocnice.

Nahé selfie Roberta Urbana

Diváci jsou zvyklí potkávat ho ve formálnějším oblečení. Teď však odhodil doktorský plášť a na Instagram přidal fotku z koupelny, která odhaluje úplně vše. Ukázal tak své vypracované břicho, široká ramena a mužnou hruď. Intimní partie mu zakrývá jen provokativní nápis se sdělením: „No a co...“ Herec tedy rozhodně ví, jak vyvolat rozruch a zvýšit tep mnoha ženám!

FOTO:  Instagram

Celé díly Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady