Herci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazili za fanoušky do Olomouce

Třetí ročník roadshow Blesk Ordinace vyrazil za svými fanoušky. Jako první se v obří ordinaci pod širým nebem proměnilo olomoucké Horní náměstí. Tam si návštěvníci, během celodenního programu, mohli nechat prověřit svůj zdravotní stav a kromě kontroly znamének, měření krevního tlaku či cholesterolu v krvi, se mohli potkat se seriálovými doktory z kamenické nemocnice.

Do improvizované nemocnice v hanácké metropoli kromě špičkových lékařů z Fakultní nemocnice Olomouc vyrazili i herci Michaela Badinková a Jiří Böhm, představitelé doktorky Aleny Mázlové a jejího současného přítele Ondřeje Berkovce. Ti před návštěvníky v Olomouci vystoupili hned dvakrát, kdy je na pódiu před zaplněním Horním náměstím vyzpovídala moderátorka Eva Decastelo, losovali tombolu, rozdávali dárky a následně i podpisy.

Galerie

​Blesk Ordinace má před sebou ještě další čtyři zastavení. Ve středu 21. 9. se můžete v Písku těšit na známého záporáka doktora Máru, herce Roberta Jaškówa a Romana Štabrňáka, kterého si diváci oblíbili v roli nemotorného Vilíka. 27. 9. se můžete potkat v Brně s Janou Holcovou a Radimem Fialou, tedy seriálovým manželským párem Petrem Hanákem a Zitou Hanákovou. Novomanželé Kratochvílovi, Anička Julie Slováčková a Ivan Lupták, vystoupí na pódium Blesk Ordinace 5. 10. v Teplicích. Celou akci pak zakončí zastavení v Praze, kde se potkáte se stálicemi seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Zlatou Adamovskou jako doktorkou Bělou Valšíkovou a Ivanou Jirešovou, temperamentní barmankou Lucií Vágnerovou.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady