Ordinace hlásí dalšího speciálního hosta. Tentokrát jím je populární kněz Zbigniew Czendlik

Kromě napínavých dramat, vztahových propletenců a humorných situací nabízí nová sezona i dojetí a emoce. O ně se hned v jejím úvodu postarala scéna křtin dcery záchranářů Hanákových (Jana Holcová a Radim Fiala). Pokřtil ji mediálně nejznámější kněz u nás, farář z východočeského Lanškrouna, pan Zbigniew Czendlik. V Ordinaci hraje sám sebe.

Oddával Lucii Bílou. Promluvil na pohřbu Karla Gotta. Důvěrně se zná se spoustou celebrit, které se na něj často obracejí o radu či žádají duchovní podporu. Má vlastní televizní pořad, vydal několik knih. Říká si Zibi. I když římskokatolický kněz polského původu Zbigniew Czendlik nepůsobí v Praze ani jiném větším městě, nýbrž v odlehlém východočeském Lanškrouně, je bezpochyby mediálně nejviditelnějším českým duchovním.

FOTO:  TV Nova

​Před kamerou ovšem není žádným nováčkem. „Jedná se už o šestý sedmý film či seriál, v němž jsem se objevil. Zatím jsem vždy hrál sám sebe,” říká Zbigniew Czendlik. A možná trochu překvapivě dodává: „Doteď, i po tolika letech, co jsem knězem, je pro mě hrát před kamerami jednodušší než mluvit živě před lidmi v kostele. Na hraní se totiž mohu v klidu připravit a vím, že když se něco nepovede, natočí se to znovu. Oproti tomu to, co řeknu během mše, už nelze vzít zpátky, takže jako farář mám i větší zodpovědnost. A před mší mám i větší trému než před natáčením.”

Díl Ordinace v růžové zahradě 2, v němž Zibi křtí, je divákům pouze na Voyo k dispozici od minulého čtvrtku.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady