Mahulena Bočanová pobavila fanoušky: Hledám chlapa, co má rád kachny a staré ženské

V nové sezóně Ordinace v růžové zahradě 2 se Darina Márová zamiluje. Její představitelka Mahulena Bočanová v rozhovoru prozradila, jak to má se seznamováním v reálném životě.

„Darině se začnou zapalovat lýtka a krásně se zamotá do spárů lásky a začne lehce zmatkovat. Tím samozřejmě vznikne i řada komických situací, které se divákům určitě budou líbit,“ odtajnila něco málo z nadcházející sezóny herečka. Možná ji čeká i milostný trojúhelník. „Zakoukaná je, ale do koho, ale jestli nejsou náhodou dva, to vám neřeknu,“ usmívá se v rozhovoru.

FOTO:  TV Nova

Mahulena nedávno pobavila své fanoušky na sociální sítí, kde si v nadsázce podala inzerát na ideálního muže. Kromě jiného v něm stojí, že musí milovat kachny.

„Bydlím u rybníka a na zahradě mám kachny a rozmazlila jsem je, začala jsem jim před třemi lety dávat chleba a hrášek. Mám jich tam snad 15 nebo 20. Už mi lezou terasovými dveřmi do domu, dvě už byly v koupelně,“ vysvětluje herečka a jedním dechem dodává, že šlo opravdu jen o vtip.

„Napsala jsem, že musí mít rád děti, staré ženské a kachny. Ale týkalo se to těch kachen, já si nedávám inzerát,“ říká s úsměvem.

Od doby, co se začala objevovat na filmovém plátně a televizních obrazovkách patří k našim nejpůvabnějším herečkám a není divu, že je o ni zájem. Nabídky od nápadníků dostává i skrze sociální sítě, ale takové seznamování herečka z vlastní zkušenosti zásadně nedoporučuje.

„Nikdy to není ten pravý. Přijde mi, že je to spíš pro legraci a že to není správné. Musí to být face to face a zafungovat mezi sebou energie. Sociální sítě v tom dělají strašný zmatek. Nikomu nedoporučuju, aby to bral vážně, protože to nefunguje a z 99,9% je to obrovská lež,“ dodává.

FOTO:  TV Nova

Kdo Darině Márové padne do oka a jak se její milostný příběh bude vyvíjet? To se dozvíte v nové sezóně Ordinace, kterou sledujte od 4. srpna Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady