Petr Rychlý zpět v Ordinaci! Vrací se snad Čestmír Mázl?

Nová sezóna Ordinace s novými příběhy oblíbených hrdinů začíná na Voyo již tento čtvrtek 4. srpna. A pro diváky má přichystáno velké překvapení hned ve svém úvodu. Po sedmi měsících se v ději objeví Petr Rychlý jako Čestmír Mázl!

„Proč nespíš?” Otázka, kterou Alena Mázlová (Michaela Badinková) rozhodně nečeká. Zazní totiž z úst jejího manžela Čestmíra, který byl před několika měsíci po útoku drogového kartelu v Mexiku, kam odjel na lékařskou misi, prohlášen za mrtvého. Je to skutečnost? Nebo se to Aleně jen zdá? A co bude dál? Alenu pronásledují neodbytné otázky. Zdálo se, že s medikem Ondřejem (Jiří Böhm) konečně našla štěstí a jejich lásce nic nebrání. Jenže stíny minulosti jsou živější, než by si přála. A tato nečekaná Čestmírova „návštěva” v její ložnici je teprve jen začátek…

FOTO:  TV Nova

„Byly to dlouhé měsíce, během kterých diváci dokazovali, že jim na Čestmírovi záleží a nejsou ochotni se s ním jen tak rozloučit. Mám radost, že vydrželi a Ordinaci neopustili, když byl jejich oblíbenec Čestmír Mázl zmizel,” říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková. A dodává: „Naopak nepřestali doufat, že se Mázl vrátí. A tak jsem ráda, že jim jejich přání nyní můžeme splnit a zároveň jim slíbit, že úvod sezony není jediný případ, kdy se Čestmír jako Alenin sen či vidina v ději objeví. Tvůrci s ním i nadále počítají jako s plnohodnotnou postavou Ordinace, ačkoli dostala tuto možná trochu neobvyklou podobu.”

Na tento díl Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete těšit už ve čtvrtek 4. 8. na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady