Míša Badinková nesnáší adrenalin, ale na tohle tvůrcům kývla: Co si díky Ordinaci vyzkoušela?

Michaela Badinková a Jiří Böhm si coby milenci Alena Mázlová a medik Ondřej Berkovec vyzkoušeli díky natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 let horkovzdušným balonem. A byl to pro ně vskutku adrenalinový zážitek, především pro Jiřího Böhma, který má strach z výšek.

Jarní sezona oblíbeného seriálu z lékařského prostředí vrcholí již tento čtvrtek 28. července na Voyo. Její hlavní dějové linky se završí, aby hned příští týden, ve čtvrtek 4. srpna, mohly být v premiérových dílech rozehrány příběhy nové.

Na závěr jarní sezony si tvůrci připravili pro herce adrenalin, který si nakonec oba užili, i přesto, že měl Jiří Böhm co dělat, aby se ke vzletu odhodlal. „Pravdou je, že Jirka trochu respekt z toho všeho měl,” přiznává Michaela Badinková, která byla seriálovému kolegovi oporou.

FOTO:  TV Nova

„Na natáčení jsme se všichni strašně těšili, protože se točilo v exteriérech. Hodně točíme v ateliérech, takže let balonem byl wow, bylo to úžasné. Drobné komplikace ale nastaly – točilo se v údolí, kde nebyl úplně příznivý vítr. Na to, aby balon vzlétl, jsme čekali minimálně hodinu a půl s tím, že jsme vůbec nevěděli, jestli se scéna povede. Takže toto bylo to napínavé,“ říká dále herečka.

FOTO:  TV Nova

​A jak to má Michaela Badinková s adrenalinem? Byť se zdá, že natáčení zvládla lépe než její seriálový parťák, podobně akční zážitky nevyhledává.

„Adrenalin nesnáším! Ale v letu balonem jsem asi viděla určitou romantiku. Nemám ráda rychlost, ovšem u toho vznášení balonu mi přišlo, že je to pomalé až moc. Jinak se ráda potápím, ale třeba lyžovat moc neumím, začala jsem se učit pozdě. Všem radím, aby se takové věci učili v dětství, protože čím je člověk starší, tím víc do toho začne cpát hlavu a přestane přirozeně poslouchat tělo,” dodává.

FOTO:  TV Nova

​​Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 pouze na Voyo, nově také během letních prázdnin!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady