Tereza Těžká otevřeně o rozchodu: V čem je nyní její vztah lepší?

Herečka Tereza Těžká se netají tím, že žije v polyamorním vztahu. Nedávno se na sociálních sítích svěřila, že je po rozchodu s přítelkyní a prozradila, jak se nyní cítí.

Tereza se netají tím, že žije v tzv. polykule, tedy partnerském soužití s více lidmi.  Její vztah k jednomu člověku z polykuly se ale změnil: „Není to úplně tak, že by skončil, my jsme pořád v kontaktu. Vídáme se dvakrát, třikrát týdně. Naopak je ten vztah ještě lepší, jenom jsme prostě musely trošku změnit definici toho vztahu. Myslím si, že to bylo jen dobře,“ svěřila se Tereza.

Polykulu to ale podle jejích slov vůbec neovlivnilo. Naopak se jejich vztah prý ještě zlepšil: „V naší polykule často podnikáme společné aktivity. Setkáme se třeba na večer, kdy si dáme společně večeři nebo třeba snídani o víkendu. Anet z toho není vůbec vyřazená, stále s námi chodí na snídani, stále se přátelíme.“

Tento styl života herečce vyhovuje, přináší jí totiž klid, svobodu a jistotu zároveň. Je tedy ráda, že rozchod s přítelkyní Anet nic nezměnil. „Já si myslím, že naopak se nám podařilo něco neuvěřitelného, že i vlastně přesto, že jsme měly nějaký konflikt, přestože jsme se v tom vztahu hodně trápily, tak jsme se dostaly někam mnohem dál. Naopak jsme teď mnohem lepší přítelkyně. Ráda používám to slovo přítelkyně, protože pro mě to je vlastně víc než kamarádka, ale zároveň ten partnerský vztah už tam není. Hlavně to nikoho kolem neovlivnilo, že se spolu dál stýkáme a dál se kamarádíme a to je super,“ uzavřela herečka.

Terezu Těžkou můžete celé léto vídat v Ordinaci v růžové zahradě 2 na Voyo, kde hraje medičku Dominiku.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady