• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Začalo natáčení třetí řady oblíbené kriminálky: Neokoukaná místa, odhalení soukromí i hvězdná posila

Začalo natáčení třetí řady oblíbené kriminálky: Neokoukaná místa, odhalení soukromí i hvězdná posila

Už potřetí se přestěhoval štáb do kouzelného prostředí Vysočiny, aby zde natočil novou sérii oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina. Diváci se mohou těšit na kompletní pěticí vyšetřovatelů pod vedením kapitánky Dany Skálové (Monika Hilmerová). Vrátí se i další členové jejího týmu – Kateřina Vlčková (Simona Zmrzlá), Petr Bach (Martin Hofmann), Karel Šmíd (Michal Suchánek) a Václav Kocián (Patrik Děrgel). Ty stejně jako v předchozí sérii doplňuje Julie Maxová (Martina Jindrová), plukovník Valtr Kožíšek (Pavel Řezníček) a soudní lékař Milan Havránek (David Máj).

I tentokrát je děj jednotlivých dílů inspirován skutečnými případy a s realistickým ztvárněním policejních postupů opět pomáhá odborná poradkyně, vrchní komisařka Renáta Miková. Protože se tentokrát vyšetřování bude týkat i dětí a mladistvých, novou odbornou poradkyní se stala Petra Wünschová z centra Locika, a kriminalisté budou spolupracovat také s OSPODem (Orgán sociálně-právní ochrany dětí). Veškeré pátrání bude znovu zasazeno do malebného prostředí Vysočiny, s její krásnou a romantickou přírodou.

Hvězdná posila

Vedle hlavních postav se ve třetí řadě vrátí i řada známých herců ve vedlejších rolích – například Kristýna Nováková, Robert Mikluš, Pavel Soukup, Jan Šťastný, Pavla Gajdošíková, Jan Hrušínský či Ivana Andrlová. Stejný zůstává i režisérský tandem – Marek Najbrt a Andy Fehu. Třetí řada se naopak, na rozdíl od předchozí série, nebude vracet do minulosti, spojovací linkou bude tentokrát naplňování osobních ambicí, a to i za cenu jednání na samé hraně zákona. Nově se pak diváci mohou těšit například na Sašu Rašilova, Marka Daniela nebo Martinu Preissovou, kteří se objeví v této sérii v epizodních rolích.

Nová zákoutí

„Letos se už potřetí vracíme na Vysočinu, abychom divákům mohli v příštím roce nabídnout nové díly jejich oblíbené kriminálky. Vrací se celá naše parta vyšetřovatelů, budeme natáčet na neokoukaných místech Vysočiny a samozřejmostí jsou nové kriminální případy, které jsou stejně jako v předchozí sérii inspirované skutečnými událostmi. Diváci se můžou těšit i na soukromé linky vyšetřovatelů a můžu prozradit, že hlavní roli v nich tentokrát bude hrát Vašek Kocián v podání Patrika Děrgela, který se kvůli touze po uznání dostane na šikmou plochu,“ naznačuje směřování série Iva K. Jestřábová, kreativní producentka TV Nova.

Maximální ohled na životní prostředí

Druhou řadu seriálu, kterou TV Nova uvedla na jaře letošního roku, si v průměru nenechalo ujít 25,35 % diváků v CS 15-54 u TV. Po dobu osmi nedělních večerů kriminálku sledovalo v průměru 1 218 000 diváků starších 4 let. (Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 24. 4. 2023). Natáčení Odznaku Vysočina 3 je realizováno v souladu s principy tzv. udržitelného natáčení, tedy s maximálním ohledem na životní prostředí. Pro TV Nova seriál vyrábí produkční společnost Bionaut.

Opilý, vtipný i sarkastický. Připomeňte si Hofmannovy nejlepší hlášky v Odznaku Vysočina:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady