Druhá řada Odznaku Vysočina: Reálné případy, nové postavy a malebná příroda!

V neděli 5. března uvede TV Nova premiérový díl nové řady původního detektivního seriálu Odznak Vysočina. I v druhé řadě se mohou diváci těšit na malebné prostředí Vysočiny!

Chybět nemůže ani tým vyšetřovatelů pod vedením kapitánky Dany Skálové (Monika Hilmerová) – precizní Kateřina Vlčková (Simona Hába Zmrzlá), sarkastický Petr Bach (Martin Hofmann), pomalejší Karel Šmíd (Michal Suchánek) a stále ještě trochu vyjukaný Václav Kocián (Patrik Děrgel). Ty stejně jako v první řadě doplňuje Julie Maxová (Martina Jindrová).

Kromě nich se však v seriálu objeví i nové postavy – plukovník Valtr Kožíšek (Pavel Řezníček), přímý nadřízený kapitánky Skálové, a soudní lékař v podání Davida Máje.

Galerie

Nebojsa

Muž známý svým agresivním chováním je nalezen u sebe doma ubodaný k smrti. Jeho žena a malý syn jsou pryč. Dům plný problematických nájemníků, plný podezřelých. Rozjíždí se rozsáhlé pátrání a začíná boj s časem. Tak odstartuje první epizoda nové řady úspěšného seriálu Odznak Vysočina, za níž stojí úspěšný tvůrčí tým v čele s několikanásobnými držiteli Českého lva, producentem Vratislavem Šlajerem a režisérem Markem Najbrtem. „Jsme rádi, že divákům můžeme nabídnout osm zbrusu nových dílů, které jsou tentokrát bez výjimky inspirovány skutečnými případy,“ říká kreativní producentka TV Nova Iva K. Jestřábová a dodává: „Věřím, že diváci ocení jak krásné prostředí letní Vysočiny, tak větší prostor, který dostali naši vyšetřovatelé a jejich příběhy.“

Premiérovou druhou řadu sledujte od neděle 5. března od 20:20 na TV Nova! Nebo už teď na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady