• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Přiznání Pavla Baťka z Odznaku Vysočina: Kdo u nich doma nosil dárky místo Ježíška?

Přiznání Pavla Baťka z Odznaku Vysočina: Kdo u nich doma nosil dárky místo Ježíška?

Vánoce jsou pro někoho nejkrásnějším obdobím roku, ale pro někoho to jsou klasické dny a Vánoce moc neřeší. Podobně to má i představitel kapitána Ondřejovského, herec Pavel Batěk.

Co si herec Pavel Batěk vybaví pod pojmem Vánoce a jak to má třeba s cukrovím? 

Ruku k ruce s Grinchem 

Vánoce holt nejsou pro každého. I když to není úplně nenávist, kterou k Vánocům cítí i zelený rozmrzelý Grinch, Pavel Batěk Vánocům také úplně neholduje: „No, já na tyhle věci moc nejsem. Stromeček jo, ale myslím si, že žena dětem udělá krásné Vánoce.” A že by se prolomily ledy třeba cukrovím? Ani náhodou. Ani do jezení cukroví se totiž herec, který příliš neholduje slakdému, nehrne.

Pěkná vzpomínka 

Jeden by řekl, že když už není Pavel Batěk fanouškem Vánoc, tak na ně možná nemá hezké vzpomínky. Opak je ale pravdou: „To si vybavím předvánoční úklid. Jako malý jsem měl na starost špajzku, takže jsem to tam mamině vyklízel a čistil. To mě hrozně bavilo,” usmívá se herec. 

Ježíšek, neježíšek 

Pavel si neumí představit ani Ježíška, jak nosí dárky. K němu totiž chodil úplně někdo jiný. A to Děda Mráz. Každý má ale představivost jinou, takže jak vlastně takový Děda Mráz podle Pavla Baťka vypadá? „Za nás byl ještě Děda Mráz. Prostě takový starý fousatý ošklivý Rus.” 

Na celé díly seriálu Odznak Vysočina se můžete podívat na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady