• Pořady
  • Na lovu
  • Poznali byste Kalkulátora a Kvízovou dámu? Podívejte se na roztomilé fotky lovců z dětství

Poznali byste Kalkulátora a Kvízovou dámu? Podívejte se na roztomilé fotky lovců z dětství

Kalkulátor, Belladonna, Kvízová dáma a pan Lišák svůj soukromý život příliš neodhalují. Podělili se ale o snímky ze svého dětství. Věřte, že roztomilost by se dala krájet.

Každý si rád jednou za čas prohlíédne fotky z dětství. Vzbuzují hromadu vzpomínek a vykouzlí úsměv na tváři. Dost často jsme totiž zachyceni v situacích, které zpětně pobaví nejen nás, ale i naše okolí. Někoho byste na fotkách sotva poznali a jiní se nezapřou, i kdyby chtěli. Poznali byste podle fotek všechny lovce?

Kalkulátor si užíval už od mala

Kalkulátor je lamač dívčích srdcí nejen soutěžících z Na lovu. Život si evidentně Jakub Kvášovský užíval už od malička. Podívejte se na galerii malého génia, který měl odjakživa všechno pořádně spočítané!

Galerie

Dokonalý úsměv Kvízové dámy

​Kvízová dáma se nezapře. Ikonický úsměv od ucha k uchu Dagmar Jandová evidentně nasadila už v porodnici a drží si ho dodnes. Její pozitivní energie a radost ze života sálá i z fotek. Není tohle dítě štěstěny? 

Galerie

​Pilný student Lišák

Bystrý jako liška! Václavu Slabyhoudkovi to pálilo už od malička a v lavici byl evidentně jako doma. Alespoň tak to vypadá podle školních fotek. I jeho by si asi těžko někdo spletl. 

Galerie

Belladonna se slavnými rodiči

Jak rodiče Belladonny přiznali, číst uměla už ve třech letech a psát začala zanedlouho poté. Jako rodina byli ale hodně akční a Viktorie Mertová se jen tak nezastavila.

Galerie

Kdy sledovat Na lovu?

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se SOUTĚŽÍCÍM v Na lovu vy! 

Věříte si na všechny lovce najednou? Stačí vyplnit castingový formulář a můžete si zasoutěžit v SUPERLOVU.

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Vyplňte castingový formulář a staňte se LOVCEM. 

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady