• Pořady
  • Na lovu
  • Belladonna z Na lovu ukázala celou rodinu. A došlo i na pikantní detaily

Belladonna z Na lovu ukázala celou rodinu. A došlo i na pikantní detaily

Viktorii Mertovou vídají diváci jako lovkyni Belladonnu v pořadu Na lovu. O jejím soukromém životě toho ale nikdo moc neví. A to i přesto, že má slavné rodiče. Co na ni rodina napráskala?

Viktorie je dcerou moderátorky a herečky Zorky Jandové a hudebního skladatele Zdeňka Merty. Od malička se ale od veřejně známého života distancovala. „Nechtěla mít se šoubyznysem nic společného. Takže mě nejvíc překvapilo, když se přihlásila do té soutěže a řekli jí, že by byla lovcem, že jí to vzrušilo natolik a že jí to zajímalo. Protože to je vrcholný šoubyznys," popsal Zdeněk Merta, proč ho rozhodnutí Viktorie tolik udivilo.

Zora Jandová zaskočila Belladonnu

Zorka Jandová si ze své dcery trochu vystřelila, což se Belladonně viditelně nezamlouvalo. „Já bych řekla, že má konečně taky kamarády," zaskočila všechny maminka Viky. Po zděšených reakcích ale vše se smíchem uvedla na pravou míru: „Že se cítí velmi dobře mezi lovci. To je samozřejmě velká nadsázka," dodala pro uklidnění všech přítomných.

V Na Lovu se před časem objevil i šéf Belladony, podívejte se, co o ní řekl: 

Je Belladonna neporazitelná?

Viky sama četla už ve třech letech a psát sama od sebe začala o půl roku později. I když o určité genialitě není pochyb, tatínek Zdeněk Merta prozradil, že když se s rodinou sejdou a hrají vědomostní hry, ani Viky není neporazitelná. „To ona není taková královna. Vyhraje, ale sem tam taky prohraje. Ale protože je na to spoustu času. Když je to na rychlost, tak je to úplně něco jiného," popsal Merta.

Znáte celé jméno Belladonny? Slavní rodiče se na lovkyni pořádně vyřádili, jak přiznala v tomto rozhovoru: 

Související video

​Jandová a Merta jsou na svou dceru hrdí

Že jsou na svou dceru oba pyšní, o tom není pochyb. „Když na ni koukáme, tak jsme hrdí, že nás proslavila svou chytrostí," řekla se smíchem Zorka a manžel Viktorie ji hned na to doplnil: „Já vím, že je chytrá, někdy až moc. V rámci soužití mi to přijde mi to přijde jako správná věc, kam ještě ten intelekt nabídnout." I když se na něj z obrazovky často dívá sexy Belladonna, která je snem mnoha mužů, na svou manželku prý nežárlí. „Myslím, že jsme dostatečně dospělí a sebevědomí lidé na to, abych nežárlil. A ani mě to nenapadlo," dodal.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy! 

Věříte si na všechny lovce najednou? Přihlaste se do Superlovu a zabojujte o milionovou výhru! Stačí vyplnit castingový formulář.

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách. Třeba právě vy budete dalším lovcem.

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady