• Pořady
  • Na lovu
  • Proměna Kalkulátora: Oblíbený lovec má nový sestřih

Proměna Kalkulátora: Oblíbený lovec má nový sestřih

Nový školní rok a nová sezóna Na lovu znamená jediné. Kalkulátora čeká nový look. Idol mnoha žen měl přes prázdniny volnější program a svůj vzhled řešit nemusel. Teď nastal ten správný čas na viditelnou proměnu.

Kalkulátor se stal z jedním z nejoblíbenějších lovců. Většina žen se chce v Na lovu setkat právě s ním. Nebudeme si nic nalhávat, napomáhají tomu také průpovídky Ondřeje Sokola, který částečně image Kalkulátora jako sexsymbolu vytvořil. Není se ale čemu divit, Jakub Kvášovský má zkrátka charisma.

Zájem o Kalkulátora roste

Učiteli z Vrchlabí se nástupem do Na lovu život bezpochyby změnil. Od tabule a žákovských knížek se dostal na titulní strany časopisů a rozhovory dává jako na běžícím páse. Soutěživost se u něj nedá popřít. Asi každý si všiml, jak ho dokáže rozčílit špatně zodpovězená otázka v Na lovu. Dokazuje to také fakt, že v Superlovu předběhl s velkým náskokem všechny ostatní lovce co se do počtu zmáčknutí tlačítka týče. 

​Bude v dalším Superlovu větší rivalita?

Jak to ale bude vypadat v další sezóně? To nikdo neví. Poprvé se lovci teprve společně oťukávali. Jak ale sama Belladonna řekla, tentokrát to Kalkulátorovi nenechá jen tak. „Když jsme se dívali na statistiky, tak kolega Kalkulátor měl opravdu hodně odpovědí. Takže já za sebe musím říct, že se budu snažit se hlásit víc, abych mu trošku srazila ego," přiznala už dříve Belladonna.

Přihlaste se i vy!

Tak si pojďte proti tomuhle fešákovi zasoutěžit i vy! Máte hned několik možností. Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy!

Přihlaste se do soutěže - Na lovu!

Jestli si věříte na všechny lovce najednou, přihlaste se do Superlovu a zabojujte o milionovou výhru! Stačí vyplnit castingový formulář.

Přihlaste se do Superlovu!

Chcete se přidat do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách. Třeba právě vy budete dalším lovcem.

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady