• Pořady
  • Na lovu
  • Nový člen v týmu lovců? Najít správného člověka není vůbec jednoduché

Nový člen v týmu lovců? Najít správného člověka není vůbec jednoduché

Oblíbená vědomostní soutěž Na lovu vstupuje do třetí sezóny. Každý všední den od 17:30 budou mít diváci možnost na obrazovkách televize Nova opět sledovat vtipného moderátora Ondřeje Sokola. A také některého z pěti lovců. Soutěžící se je pokusí překonat v kvízových otázkách a vyhrát finanční odměnu.

Soutěž Na lovu se stala nedílnou součástí odpolední zábavy všedních dní. Od pondělí 21. srpna se diváci opět dočkají premiérových dílů pořadu, v němž se ti neodvážnější utkají s některým z pěti lovců. Tvůrci Na lovu se netají tím, že kromě toho, že po celý rok hledají soutěžící, poohlížení se i po nové osobnosti, která by rozšířila počet lovců.

Ondřej Sokol má tajné přání

„Upřímně přeji hodně štěstí v hledání dalšího lovce. Myslím, že to vůbec není jednoduché. Když se člověk podívá do světa, tak těch lidí, kteří mohou dělat tuto specifickou roli, je hrozně málo. I v Americe si půjčovali lovce z Anglie. Myslím, že my jsme měli na lovce velké štěstí, tak uvidíme, jak se to povede. Mně by se líbilo, kdyby to byl nějakej hrozně mladej génius, který by je drtil na otázkách, co oni nevědí. Myslím různé popkulturní fenomény,“ říká Ondřej Sokol.

Najít nového lovce je složité

Kreativní producentka Veronika Mikysková jej doplňuje: „Hledání lovců je na celém pořadu ta nejsložitější věc. Jen díky našim lovcům je náš pořad to, co je. Jejich renomé ve skutečném životě dalo našemu pořadu autenticitu. Každý už asi pochopil, že dávat váženému akademikovi, učiteli či právníkovi otázky dopředu, by bylo pošetilé a hloupé.“

Jak se dostat do Na lovu?

​Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy! 

Věříte si na všechny lovce najednou? Přihlaste se do Superlovu a zabojujte o milionovou výhru! Stačí vyplnit castingový formulář.

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách. Třeba právě vy budete dalším lovcem.

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady