Premiérové díly Na lovu se blíží! Jaké komické situace se dějí při natáčení?

Také milujete soutěž Na lovu? Máme pro vás dobrou zprávu! Už od pondělí 16. ledna na vás na Voyo čekají premiérové díly. V televizi si jich dočkáte o týden později. Abychom vám zkrátili čas, máme pro vás zkažené záběry, které každého jistě pobaví!

Oblíbená vědomostní soutěž Na lovu baví diváky každý všední den. Občas se ale při natáčení stanou situace, které se do televize zkrátka nemohou dostat. Ulítne to totiž nejen moderátorovi Ondrovi Sokolovi, ale i lovcům nebo soutěžícím.

Zkažené klapky

Ačkoliv je Ondřej Sokol profesionál každým coulem, i on má občas slabou chvilku. O to zábavnějším se ale poté natáčení pro všechny stává. Někdy za to ale nemůže on. Třeba v případech, kdy na plac nečekaně vleze člověk, který tam nemá co dělat. Nebo když se ze řetězu utrhne některý z lovců. Jeho reakce ale vždycky stojí za to! Než budete moci sledovat nové díly soutěže, pojďte se zasmát situacím, které se (ne)povedly.

Myslíte si, že zvládnete odpovídat lépe než soutěžící na televizních obrazovkách? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí Na lovu i vy! 

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku kolem 17:30 na Nově. Premiérové díly startují 23. ledna. Nebo o týden dříve na Voyo.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady