Ondřej Sokol si pustil pusu na špacír! Koho z obávaných lovců označil za psychopata?

Ačkoliv patří mezi nejobávanější lovce, zároveň se těší velké oblibě! Jiří Martínek, který ve vědomostní soutěži Na lovu vystupuje pod přezdívkou Doktor Vševěd, je oblíbený nejen u diváků, ale také u samotného moderátora Ondřeje Sokola!

Pro mnohé je Jiří Martínek ztělesněním neporazitelnosti. Kdokoliv se pustí s Doktorem Vševědem do souboje, musí počítat s tím, že tento zkušený lovec zná odpověď snad na každou otázku a často vyhrává.

​A je to právě Vševěd, který stal velkým oblíbencem moderátora vědomostní soutěže Na lovu. Zatímco silné zbraně Jiřího Martínka jsou vědomosti, Ondřej Sokol vás pro změnu odzbrojí svým smyslem pro humor.

​„Když jsme byli náš pořad představovat ve Snídani s Novou, řekl tam, že jsem psychopat. Pak to aspoň upravil na psychopata v dobrém slova smyslu. Jinak on je fakt profesionál a jedna z přidaných hodnot Na lovu,“ svěřil se Jiří Martínek.

Fanoušci vědomostní soutěže Na lovu, kterou TV Nova poprvé uvedla loni na podzim a která se ihned stala nedílnou součástí podvečerního programu pro téměř třetinu diváků u televizních obrazovek, se mají na co těšit! Letos se totiž seznámí s novým lovcem a na sobotní večery jsou pro ně připraveny neméně divácky vyhledávané Hvězdné speciály. V nich se objeví první liga českého showbyznysu, jako například Vojta Kotek, Táňa Dyková, Janek Ledecký nebo moderátor kultovních soutěží Riskuj! a Videostop Jan Rosák.

Soutěž Na lovu sledujte od pondělí do pátku v 17:30 na Nově. S předstihem můžete díly vidět na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady