Hodinkový král Ondřej Sokol! Proč jich na natáčení nosí hned několik najednou?

Fanoušci televizních seriálů a pořadů často posílají svým oblíbeným hrdinům dopisy a dárky. Ale moderátorům se takové pozornosti už nedostává. Své o tom ví i Ondřej Sokol, který uvádí vědomostní soutěž Na lovu. Když z legrace naznačil, že by o něco takového stál, určitě nečekal tak bouřlivou odezvu. Co všechno mu od diváků přišlo? A jak reagoval na slova chvály a neobvyklé dary?

V díle ze dne 4. května 2022 se lovkyně Dagmar Jandová pochlubila, že dostala od divačky ručně vyráběnou brož. Moderátor Ondřej Sokol si posteskl, že jemu nikdo žádné dárky neposílá. Video z tohoto vtipného momentu najdete níže.

Ondřej už v minulosti v televizi párkrát zmínil, že nemá hodinky. Pozorným příznivcům pořadu tato jeho poznámka neunikla a brzy se i on mohl těšit z mnoha zaslaných pozorností.

„Už nebudu říkat, že nemám hodinky. Těch hodinek přišlo tolik, že už jich mám opravdu dost. Lidi mi udělali takovou radost a já vůbec nevím, jak jim to mám oplatit. Všechny si je z pověrčivosti beru na natáčení a často jich mám na rukou i víc,“ říká Ondřej Sokol, který od té doby dostává od diváků neustále dárky a velmi často právě také hodinky.

FOTO:  TV Nova

​Při rozbalování balíků se všichni přítomní dost nasmáli. Ukázalo se totiž, že příznivci oblíbeného moderátora mají stejně vytříbený smysl pro humor jako on. Často ho v zaslaných dopisech litují kvůli tomu, že ho nikdo pořádně neocení. V jednom přiloženém vzkazu dokonce stojí: „Už se fakt nemůžeme dívat, jak vás všichni přehlíží. Lovkyně má vše a vy nic. Tak jsme se s mužem složili a ty hodinky vám koupili.“ Mezi dalšími dárky byla například placka s nápisem „lepší než Háma“, manžetové knoflíčky, čokoládová eura nebo myslivecký klobouček.

Celé díly pořadu Na lovu můžete sledovat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Na lovu

Články k pořadu Na lovu

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady